0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google Solutions


Google Solutions ( Google Çözüm Hizmetleri )

Google Türkiye’de ve Dünyada Kullanılan en büyük arama motorudur, Bu yüzden Google Tarafından geliştirilen Milyonlarca Yazılım,Uygulama, Tasarım,Program,sistem gibi araçların yönetimi Etkin ve kaliteli bir şekilde Kullanarak, Firmanıza ve Sektörünüze büyük katkılar sağlayabilirsiniz, Herkes tarafından bilinen bir çok uygulama sizin tarafınızdan da kullanılıyor  ve günlük hayatta bir çok işinizi daha rahat yapabiliyorsunuz. Örneğin Google Navigasyon Sayesinde ister araçla isterseniz yaya olarak bir çok konumu bulabilirsiniz. Aynı şekilde Google Talk, ile ücretsiz konuşup Mesajlaşabilirsiniz. İş Hayatında kullanılan Gmail  ile kurumsal firmalar için sınırsız disk alanı barındıran E- Posta Hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bunlar şüphesiz herkes tarafından kabul görmüş uygulamalardır.

Web Sektörü E ticaret sistemleri ile uğraşanlar için ”Google’ın Sırları” olarak kabul ettiğimiz bir çok uygulama ile anında müşteriler çekebilirsiniz, Adwords sistemlerinden bahsetmiyoruz tabi ki, google merchant center uygulamasını kullanarak büyük kitlelere anında ürünlerinizi göndererek büyük bir pazar ağına girebilirsiniz. XML  Entegre sistemi ile çalışan google merchant center ücretsiz ve zahmetsiz bir şekilde Arama Motoruna ürünlerinizi duyurabilirsiniz.

googlesolutions

Firmalar için Google App ve yönetici Ekranları sayesinde Kurumsal kimlik oluşturma,iş takibi dosya transfer sistemleri, Sosyal Medya bilgileri gibi bir çok sırları firmanız için en üst düzeyde kullanabilirsiniz. Google Teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak güçlü bir marka değerine sahip olabilirsiniz.

Unutmayın! Google Teknolojileri Gmail ve Google Plustan ibaret değildir, Kurumsal imaj için Google Business App Teknolojilerini mutlaka kullanmalısınız.  Bütün Bunların yanı sıra Google Cloud Çözümleri ile Kişisel veya Ticari verilerinizi en üst düzeyde koruyarak saklayabilirsiniz. Elit Medya olarak bir çok çözüm süresinde sizinle çalışmaktan onur duyarız.

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80