0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Hakkımızda


Elit SEO Google Reklam Yazılım ve İletişim Teknolojileri olarak,Elit Medya Hosting ve Domain firması adı altında kurulmuştur. Müşterilerimiz için Etik değerlere saygılı kurumsal çözümler üretmek için kurulan Elit SEO internet sistemleri ve teknolojileri firmamız, başta Google Solutions Hizmetlerini olmak üzere SEO işlemleri için kurulmuştur. Çalışmalarımız Tamamen Kalite odaklı ve Kurumsal değerlere saygılı, sözde değil gerçekte ve sözleşme ile sabit alınan kararlardan oluşmaktadır, SEO çalışmalarında başta Google olmak üzere bir çok Arama Motoru Optimizasyonlarının Kriterlerini hedef alarak çalışıyoruz, Müşterilerimizden hiçbir şekilde web site şifresi talep etmiyoruz, Hacklink yapmıyoruz ve başkalarının sitelerine Müşterilerimizin linklerini koymuyoruz, Kurumsal firmalar için % 100 ilk sayfa garantisi veriyoruz,ve bunu 1 ay gibi kısa vadede etkili Sonuçlar alarak yapıyoruz.

 

Firmamızda 8 Kişilik profesyonel ekip ile çok yönlü bir SEO çalışması yapıyoruz, SEO ciddi bir iştir ve profesyonel destek alınmalıdır, Firmalara özel bir çok SEO analiz, backlink Analiz, ve firma rekabet oranının ölçümleri gibi bir çok işlemleri ücretsiz yapıyoruz, yine kurumsal firmalar için % 100 ilk sayfa garantili ve ilk sayfaya gelmeden ödeme almıyoruz.Bütün SEO sistemlerimiz hizmet Sözleşmesi ile de garanti altındandır. Adult içerikli ve sektöre zarar verecek çalışmalarımız kesinlikle almıyoruz, Genel Ahlaka ve Etik değerlere uygun her türlü SEO çalışmalarını yapıyoruz.

SEO çalışmalarında Google Kriterlerini hedef alarak SEO çalışması yapıyoruz. Google Algoritmasına etki etmeyi bilirseniz söz konusu sektörde Lider siz olursunuz. İlk Sayfaya gelen sitelerin hiç biri tesadüfen orada değildir, Ciddi bir SEO çalışması için Teklif Al kısmını doldurabilirsiniz.

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80