0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO Paketleri

bulut-baslik

seo-banner

% 100 Yükselme Garantili Elit SEO Paketleri Tamamen Doğal SEO çalışmalarından oluşmaktadır, Paylaşılan Siteler Hitli ve Google Kriterlerine göre hazırlanmış WordPress altyapısını kullanan sistemler oluşmaktadır, SEO Paketleri Web site sahipleri için Sitelerini duyurmak için en iyi yöntemlerden birisidir, hem arama motorlarında hızla yükselirler hemde markalaşma süresinde size en iyi desteği biz Sağlarız.Kurumsal Çözümler için Kurumsal SEO paketlerini Tamamen ÜCRETSİZ denemek için Teklif al kısmından bize yazabilirsiniz.

 

 

 

elitseopaketleri

Elit SEO Paketleri : Pagerank değerleri 9 olan siteler Yurtdışıdır, Hem Pagerank olarak hem de HiT olarak oldukça güçlü Sitelerdir. Pagerank 3 olan siteler Türkiye’ye ait sitelerdir.Alexa Değeri oldukça Yüksek ve Hitleri 5k – 8k Olan sitelere Link verilecektir.

 

Sosyal Medya Entegrenin Anlamı : Aylık 20 Dolar ödediğimiz Sosyal Medya Entegrasyon sistemi ile çalışan, RSS yada XML sahibi olduğunuz siteleri otomatik olarak Sosyal Medya Platformlarında tanıtıyoruz. Sosyal Medya Sadece Facebook ve Twitter’dan ibaret değildir.Google Plus,Tumblr,Reddit,Linkedin,Pocket, gibi hem Türkiye’de hem de Dünyada en çok kullanılan Sosyal Medya Platformlarına sitenizi kayıt ediyoruz.

 

Raporlama ve Çalışma : Lütfen bu konuda sizde benim kadar hassas olun, 1 Hafta gibi kısa süre içinde bütün çalışmaları bitirip Teslim etmiyoruz. Peki neden? Web Sitenize 1 günde yada 1 haftada bu kadar Link vermek, yüklenmek zarardan başka bir şey  getirmez,Sonu Hüsranla biter, SEO ciddi bir iştir ve Kurumsal destek alınarak yapılmalıdır, 1 Günde yüzlerce link verildiğinde Google Site yönetici araçlarından şu uyarıyı alırsınız ; ‘’ Siteniz Doğal olmayan yollarla Backlink almıştır ve Manuel işlem uygulanmıştır. Bundan sonrası ise Sandbox.

 

Burada ki amaç, kaş yaparken göz çıkartmayalım diye alınan bir önlemdir,Bu size Rapor Sunmayacağımız anlamına kesinlikle gelmiyor, Her gün düzenli yapılan çalışmaları size raporlayacağız. Sonuçta sizin kazanmanız bizim kazanmamız demektir, Sitenize zarar vermeden günlük belirli Limitler Halinde Paketteki özellikler uygulanacaktır.

 

Özel SEO paketleri :  Elit SEO Paketleri adı altında hazırladığımız bu Paketlerin dışına çıkabilirsiniz, Kişiye yada Firmaya özel paketler hazırlayabiliriz, Ayrıca sizin istediğiniz özelliklerde bir paket hazırlayarak Esnek bir çalışma yapabiliriz.

Unutmayın! SEO paketleri doğru bir şekilde işlendiğinde kısa zamanda kalıcı sonuçlar alabilirsiniz, Şimdiye kadar birçok SEO paketi alanlar gerileme yaşadıklarını dile getiriyorlar,bir siteye bir anda yüzlerce binlerce Backlink verilmesinin sonucu web siteniz Sandboxa uğrar,

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80