0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Web Tasarım


Elit SEO İnternet Teknolojileri Reklam Yazılım Tasarım  Web Tasarım Konusunda en çok dikkat ettiği Kriterlerden birisi SEO uyumlu, Sitenin SEO inşası ve temeli sağlam atılmış, Sosyal Medya Entegresi ile doğru orantıda çalışabilen sistemler kurmaktadır. Firmalar için özel geliştirilmiş ara yüzler, Logolar ve projeler için başından sonuna kadar SEO uyumuna dikkat eder. Dünyanın En iyi web tasarım sitesini de yapsak Arama Motorlarında çıkmadıktan sonra o tasarım size hiçbir şey kazandırmaz. Dikkat edeceğiniz ilk ve ek Kriter HTML5 kullanılarak yapılmış olmaları ve SEO uyumlu şekilde inşa edilmeleridir. Web Tasarım çalışmalarında Müşterilerimize önerimiz WordPress Tabanlı, Admin Kontrol panelinden içerik girilebilen Kolay ve Türkçe bir Kullanıma sahip Panel sunmak, İster WordPress Admin Panelini kullanın isterseniz sizin için özel olarak geliştirdiğimiz admin panelini kullanın, En etkin amaç hızlı ve kolay yönetilebilir olması.

Antalya web tasarım Projelerinde SEO puan durumunu % 85 in üzerinde tutmaya gayret ediyoruz. E ticaret Web Programlama konusunda ister Opencard tabanlı isterseniz ASP.net ile Yazılmış özel tasarımlar ve temalar sunabiliriz.  Projelerimiz ve Çizimlerimizi Bu kısımdan paylaşacağız. Web Tasarım çalışmaları ile ilgili teklif almak isterseniz ” Teklif al kısmından Formu doldurup Göndermeniz yeterlidir.  Tasarım Konusunda siz nasıl hangi şekil isterseniz onu çiziyoruz ve Kodluyoruz. Kodlama ve Programlama da Asla Sınır YOK!

90’lı Yıllardan Kalma Tasarımlardan sıkılmadınız mı? Web 2.0 kullanılarak HTML 5 ile kodlanmış geliştirilmiş bir çok Web tasarım şablonlarından seçip dilediğinizde kullanabilirsiniz. Kurumsal web sayfanız dan az geçemiyorsanız WordPress ile kodlayabilir ve geliştirebiliriz.

Daha önce yaptığımız Çalışmaları Görmek için Lütfen Referans Talebinde Bulunun…

 

Elit SEO Web Design Solutions

Tel : 0232 332 03 80

 

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80