0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

2017 SEO Rehberi


SEO Çalışmalarında 2016 yılının geride kalması ile beraber 2017 ye girerken SEO alanında ciddi Algoritma değişikliği ve bazı kalıcı güncellemeler geldi, AMP Google panda,penguen derken Google kısaca SEO çalışmalarında Artificial intelligence,yani yapay zeka algoritmasını devreye soktu.

Genel olarak bu köklü değişikliği baktığımızda SEO çalışmalarının öldüğünü, ve Adwords reklamlarının gelecekte daha çok yer alacağını söylenen yerli -yabancı kaynaklar oldukça fazla. Fakat SEO sandığınız gibi ölmedi, sadece eski alışılmış SEO tekniklerinden sıyrılarak daha dinamik bir SEO haline geldi.

2017 SEO çalışmasında En temel Etkenler:

1 Kolay Kontrol edilebilir SEO
2 Panda ve penguen algoritmasında kalıcı güncelleme
3 Bölgesel SEO’nun artması
4 kullanıcı deneyiminin geliştirilmesi
5 Mobil kullanım dostu SEO Yapısı ( AMP)
6 Sosyal Medya önemininin artması

Yönetilebilir SEO

SEO Uzmanları yada web sitenize SEO uygulayan firma yada kişiler, kötü yada iyi anlamda web sitenize etki edecek değer girmişlerdir. yeni güncelleme ile beraber, artık spam içeren, yani dışarıdan almış olduğunuz Spam Backlinkleri anında ret edebileceksiniz. Bu zaman dilimi güncellemeye göre, bir sitenin indexlenmesi kadar kısa süre olacaktır.Böylece web sitenizi google aramalarında daha hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

1. Panda ve penguen Güncellemeleri

2016 yılının son aylarında yapılan panda ve penguen güncellemeleri,google yapay zeka ağının daha da ön plana çıktığı bir güncelleme oldu. panda penguen update sistemleri,Google tarafından son kez ve kalıcı olarak gerçekleşti. 
Sosyal Medya Desteği ve Sosyal medyanın SEO desteği daha da arttı,
2017 SEO çalışmasında doğrudan ( Anahtar Kelime üzerinden) Backlink almak eskiden olduğu gibi yarar değil, zarar veriyor, Böylece Anahtar kelime üzerinden SEO çalışma yerine genel SEO çalışmasının değeri daha çok artmış oldu.
Reklamlarda ve tanıtımlarda ücretli alınan tanıtım ve bağlantılar, spam olarak algılanma süresi daha da kısaldı.
Web sitenizden alakasız olarak almış olduğunuz Backlinkler, anında google search console tarafından fark edilip uyarı gönderilmektedir.
Google Webmasters kullanım oranı eskiye göre ciddi artış göstermektedir. SEO algoritmasında anlık güncelleme ve yansıma Google Webmasters tools aracını daha çok ziyaret etmemiz gerektiğini gösterdi.
Facebook Twitter ve genel olarak sosyal medya dan gelebilecek her türlü bağlantının önemi daha çok arttı.
2017 SEO rehberinde web site içinde Google AMP, ve Mobil kullanım oranının artması ile beraber AMP kurulumu zorunlu hale geldi. böylece,Mobil den web sitelerini daha hızlı ve kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80