0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing genel olarak bir yayıncının işletmelerde satılmakta olan firmaların reklamlarını yaparak, satış başı komisyonunu almasıdır. Yani işletmeler reklamını yapacak olan yayıncı siteler ile anlaşır. Satılacak olan ürünler belirlenir. Ardından satış başı yayıncıya verilecek olan komisyon oranı belirlenir.

Bu Komisyon oranı üzerinden % pay olarak satış yaptıkça para kazanırsınız. Türkiye de Affiliate Marketing Mantığı daha çok XML ile yapılmaktadır. E ticaret sitesine entegre ettiğiniz ürünleri ister satış platformlarında n11 – hepsiburada gittigidiyor gibi alanlarda isterseniz kendi web sitenizde satış yaparak para kazanabiliyorsunuz.

Örneğin bebek malzemeleri bebek maması bebek bezi gibi ürünler için bir web sitesi açtınız, bebek malzemeleri XML diye yazdığınızda bir çok XML veren firma bulabilirsiniz. satış başına%30 %40 kar elde edebilirsiniz.

Bu yöntemle aylık ciddi gelir elde eden hatta iş ve sektör edinen binlerce web kullanıcısı mevcuttur. Affiliate Marketing ile ilgili detaylı bilgi yada sormak istediklerinizi mail atarak sorabilirsiniz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80