0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Backlink Alırken Dikkat Edin


SEO çalışmalarında Şüphesiz en etkin kavram ” Backlink” almaktır. Yani Farklı bir B sitesinden A sitesine Anahtar kelime, URL, yada sitenin kendi isminde verilen bütün bağlantılara Backlink denir, Bir çok kişinin Forum sitelerinde yada Google aramalarında Ücretsiz Backlink aradıklarını görüyoruz. Fakat her bulduğunuz siteden Backlink alamazsınız. Çünkü Link alırken Sektörünüz ile ilgili linkleri tercih etmeniz sizin için daha etkilidir. Eskiden sadece Pagerank değeri yüksek sitelerden alınan Linklerin etkili olduğu düşünülürdü. Artık Sadece pagerank değer değil, Google Backlink ve Link alınan sitenin Domain yaşı da Link alımında etkilidir.

SEO, Bir bütündür ve Sadece Backlink almak ile bir yere gelemezsiniz.Sosyal medyayı aktif olarak kullanmak, yararlı bağlantılar almak, Google Kriterlerine uygun yazılar içerikler girmek SEO açısından çok çok önemlidir. Özgün makale, konu için güncellik de SEO için bir o kadar etkilidir.

DMOZ Kayıt : Dmoz’a kayıt olmak için uğraşmayın, Bunun yerine sözlüklere ( Ekşi sözlük,Uludağ,itü sözlük,inci sözlük) gibi yerlerden Link aldığınızda daha faydalı daha etkili olduğunu görebilirsiniz.

Sosyal Medya Önemi : SEO çalışmalarında Twitter,Facebook gibi sosyal araçlar şüphesiz çok önemlidir. Ancak Sadece Herkesin bildiği yerlerden farklı olarak Fancy sitesinden Linkedin den StumbleUpon sitesinden de Link almaya bakın, SEO için en etkili araçlardan birisi olan Google analiztik sistemini Mutlaka kullanın.

Site içi SEO Ayarları: SEO da çalışmalar  sadece Backlink almakla bitmez, sitenin başlığı,açıklaması,Anahtar kelimesi ne eksik nede fazla olmalı, Resimler alt name  ile etiketlenmiş olmasına dikkat edin. Linklerin dışarıya Dofollow mu Nofollow mu gittiklerine dikkat edin. Bir siteden çok fazla Dofollow link çıkışı yapmayın.

Mobil SEO : Teknolojinin Gelişmesi ile Artık insanlar web sitelerine cep telefonlarından oldukça fazla giriliyorlar. Bu yüzden SEO ayarlarını sadece PC için değil, Mobil uyumlu hale getirebilirsiniz. Android cihazlar için sitenizin Mobil uygulamasını yaptırarak,hem Aranma oranızı artırın hemde Mobilden bağlananlar için etkili şık bir arayüz sunun.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80