0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Bilinmeyen SEO Teknikleri


Türkiye de SEO çalışması yapan firmaların yada şahısların uygulamadıkları yada bilmedikleri SEO Tekniklerinden bazılarını anlatacağız. SEO ( Search engine optimization ) Yani Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmektedir.

SEO bazı anahtar kelimelerde yada web sitenizin Arama motorlarında ( Yandex,bing,yahoo ) ilk sayfalarda yada ön sıralarda yapılan çalışmaların bütünüdür,

Backlink dediğimiz kavram A sitenin B sitesine verdiği Linktir, Link alınırken Aynı sektörden Link almak, ve sizin sitenizden daha otoriter bir siteden link almak önemlidir.

Burada dikkat edilmesi gereken kurallardan birisi ile, Dış SEO dediğimiz Backlink çalışması yapmadan önce sitenizin iç SEO ayarlarının Google kriterlerine göre hazırlanması önemlidir.

Başlıklar,açıklamalar,Anahtar kelimeler, Meta taglar ve Site açılış hızı gibi faktörler, sizin sıralamanızı belirleyen faktörlerdir.

Eğer Legal bir SEO sistemi düşünüyorsanız kesinlikle Google SEO Tekniklerine göre çalışma yapmalısınız. Google SEO kriterleri Kullanıcı düşünen bir omurgaya sahip olduğu için kullanıcılar için web sitenizi inşaa etmelisiniz, Sosyal Medyadan mutlaka destek alarak yükselmeyi hedefleyin, SEO da sosyal Medya oldukça önemli bir yere sahiptir, Facebook,Twitter,Linkedin,Google Plus gibi araçları mutlaka sık sık kullanın.

SEO çalışmasına başlamasanız dahi,web sitenizi Google web master tools aracına ekleyin ve doğrulatın, Bu Araç web sitenizin gidişi ile ilgili sizlere temel bilgiler sunacaktır. kesinlikle Spam SEO, Etik olmayan SEO Araçlarını kullanmayın, Link yığını dediğimiz saçma sapan Alakasız içeriklerden uzak durun, Google tarafından yapılan en son güncellemede sıralamalar anlık olarak güncelleneceği için Link alırken mutlaka dikkat edin.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80