0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Dijital Pazarlama Nedir?


Dijital Pazarlama ve diğer Adı ile interaktif pazarlama sistemleri Teknolojinin gelişmesi ile daha da aktif bir rol almaya başladı, Dijital Pazarlama uzmanları ”Turkcell le Bağlan hayata”  Toyota Toyota Çıkarım Senle her yola Kavramını geliştiren bir dijital pazarlama uzmanıdır. Türkiye’de Dijital pazarlama Hatta bırakın dijital kısmını Pazarlama dendiğinde Takım elbise dahi giyseniz Millet sizden on adım geri durur. Sebebi ise çok basit, Yıllarca Milletin Millete olan güvenini sarstıkları için, Pazarlama Tekniklerini altüst eden Türkiye de pazarlama sistemini sizler Avrupadan alıp direk Türkiye pazarına koyamazsınız. Koyduğunuzda ise ürünler elinizde Patlar, peki dijital Ortama geçelim, Bir Ayakkabıyı yada ürünü internet üzerinden pazarlamak onu tanıtmak satmaya çalışmak ile gerçek ortamdan ne farkı var? Taktik aynı ancak uygulama yanlış, Süslü web sitelerini takım elbiselere benzetebilirsiniz. Karşınızda Bir Adidas yeni sezon ayakkabı, Al beni al dercesine hareketli görsel bir resim, Fakat unutmayın Türk Milleti direk Fiyata odaklanan bir alış veriş mantığı vardır. Bizde marka anlayışı her zaman 2. sırada durur, Oda ancak yeni sezon ürün değil de O ürün eski sezona düşünce alırız.

Sırf Bu yüzden Ebay gibi dev bir E ticaret firması Türkiye pazarından çekilmek zorunda kaldı. Akıllanmış olacak ki gitti gidiyor sistemini satın alarak yeniden Türkiye pazarına girmeye çalışıyor. Türkiye hatta Türkler için Fiyat en önemli kavramdır.

Peki Bu işi gerçekten başarabilen Dijital Pazarlamanın zirvesine ulaşmış firmalar yokmu ? var elbette, Mesela Türkiye de Dijital pazarlama sistemi bana göre Google Adwords ile başlar, Markalaşmak ve dijital pazar ağını geliştirmek için Google Adwords en iyi sistemdir.  Markafoni, Limango, gibi markalar nasıl doğdu sanıyorsunuz. Sadece Google Adwords mu ? hayır Tabi ki onun kadar etkisi olan Sosyal Medya ağını ele almadan geçemeyiz, Türkiye de hatta dünyada Aktif olarak Milyonların kullandığı Sosyal Medya araçları da Dijital Pazarlama Sisteminin Birer araçlarıdır. Özellikle Facebook ve Twitter Etkili kitlelere ulaşmanın en iyi yoludur. Sosyal Medya da yer almayan firmalar gelecekte asla yer alamayacaklar sözümüzü her zaman söyleriz. Bunun yanında bir çok çeşitli Medya Reklamlarını da bütçeniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Mobil uygulamaları kullanarak SMS sistemlerini Kullanmak Mobil E – Mail sistemlerini Kullanarak da Dijital pazarlama sistemine girebilirsiniz.

Dijital Pazarlama sistemlerinde Bütçe belirlemek, Belli bir bütçe ayırmak gerekiyor mu? Facebook ve Twitter Reklam Platformuna benim oğlan facebooktan çıkmıyor veriyim ona yapsın mantığı ile giremezseniz, girerseniz sonunun hüsranla bittiğini görürsünüz. Sizi markalaştıracak, ürünlerinizi dünya pazarına sunacak sisteme Bedava erişeyim mantığını bırakmalısınız. Dijital pazarlama satışları artırma mantığı değil, geleceğe yapılan bir yatırım sistemidir.

Dijital Pazarlamada SEO Tekniklerini Kullanmak, Hiçbir firma sonsuza kadar ücretli reklam vermek istemez, Bütçeler en fazla 5 yıllık yada 10 Yıllık bir zaman dilimine göre ayrılır. Bu durumda hem bütçeden tasarruf için hemde kalıcı bir çözüm için dijital pazarlama sistemlerinde SEO yu Mutlaka Kullanmalısınız. SEO Google aramalarında Çıkan doğal aramalardır, Ücretli reklamların Bittiği yerde SEO başlar, SEO için bir defa yatırım yapmanız yeterlidir. Doğru Kişi yada Firma ile çalıştığınızda size bir SEO çok şey katar, Sadece web aralarında ilk sayfada çıkmaktan Bahsetmiyoruz. Bir youtube kanalınız ile ilk sayfada çıkmak, Facebook sayfanız ile ilk sayfada çıkmak, hatta google aramalarında haritalar ile ilk sayfada çıkmaktan bahsediyoruz. Sosyal Medya kanallarını SEO ile beraber kullandığınızda ve bu kullanımı yakaladığınızda sonuçları bakın görün, Yaratıcı fikirler, yeni buluşlar ve Sloganlara her firmanın ihtiyacı vardır. köşede Ekmek satan eski tabir ile dükkan dediğimiz mustafa amcanın bile bir Slogana ihtiyacı vardır. Bu yüzden Bu Pazarlama başka pazarlama Bu Pazarlama sistemi öyle sizin bildiğiniz türden değil, Kafanız karışmasın, Gelin firmanızı beraber markalaştıralım, Sizin Kazanmanız Bizim kazanmamız demektir.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80