0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu


Geri dönüşüm optimizasyonu ( CRO ) Conversion Rate Optimizations
Genelde E ticaret sitelerinin kullandığı geri dönüşüm Optimizazyonu tam olarak Web sitenizi ziyaret edenlerin alış verişi tamamlamasını sağlamaktır.

Google a Paralı reklam ( Adwords ) verdiniz SEO ( ücretsiz aramalarda çıktığınız reklamların Bittiği yerden itibaren başlar ) yaptırdınız, Facebook reklamlarından turunda her alanda satış için harcadınız hem emek hem de maddiyat Size geri Dönüşü kar getirmeye bilir.
Affilite marketing dijital pazarlama yada online pazarlama tekniklerini kullanmıyorsanız, SEO da bir çok kelime de ilk sayfada dahi olsanız pek bir işe yaramaz,
İşte CRO tam olarak bu işi yapar
Bir Web ziyaretimizin neden siteden hemen çıktığını öğrenir, sepeti neden terk ettiğini analiz eder, bir çok menüleri segmentlerin Detaylı raporlarını çıkartır.
Elbette SEO çok önemli bir kavramdır, ancak SEO tek başına satışı artırmak için yeterli değildir, CRO sistemini Türkiye de en çok kullanan E ticaret sitelerinin başında hepsi burada, Boyner, gitti gidiyor gibi marka siteler kullanıyor, nasıl ki Adwords reklamlarına belli bir bütçe ayırıyorsanız mutlaka CRO ya da ayırmalısınız.
Online Marketing kavramı nedense Türkiye de henüz tam olarak anlaşılmadı,
Online pazarlama stratejisi olan CRO gerek iç Optimizazyonu gerekse dış satış tekniklerinin iyileştirilmesi gibi temellerden oluşur, örneğin Web siteniz çok Süslü hareketli hakikaten Göze hoş gelebilir ancak, satın alma işlemi işkenceye dönüşüyorsa o sitenin pek de olduğu söyleyemeyiz. Bu örnek sitenizin iç optimizasyonu ile ilgilidir.
bir diğer konu ise anketler eşliğinde Alıcı kitlenin nasıl bir e ticaret sitesi talep ettiğidir. Türkiye de insanların çoğu bilgisayar üzerinden kredi kartlarını kullanarak alış veriş yapmaktan korkuyorlar, bunun ne kadar Güvenli olduğu teknolojinin geliştiğini anlatmak dış bir CRO ile örneklendirilebilir.
CRO geniş Kavramları olan bir çok dalı ve konusu olan bir sistemdir. Bununla ilgili geniş bir PDF hazırlamayı düşünüyoruz. Ücretsiz sunacağımız kitapta genel tekniklerin tutunda Araçlara kadar bir çok bilgiyi bulabileceksiniz. Eğer online kar marjını artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80