0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

E -Ticaret Siteleri İçin SEO


Elit SEO Müşteri portföyü olarak 2014 de ağırlık gösteren ve günden güne yayılan e-ticaret siteleri, Google aramalarda nasıl etkin olarak ilk sayfaya gelirler? SEO için E-ticaret siteleri hangi yolu izlemelidir? gibi soruları ele alarak en önemli bir kaç konuda bilgi vermek istiyoruz. E Ticaret sistemleri Yazılım ve tasarım olarak google kriterlerine uygun olarak hazırlanmalıdır. Bunlar Başlıklar Açıklamalar ve arama motoru ile uyumluluk en önemli başlıklardan birisidir. Sadece Şık Tasarıma yoğunlaşmak görselliğe önem vermek E ticaret siteleri için yetersizdir. Dünyanın en şık tasarımını dahi yapsanız,Google aramalarında çıkmadıktan sonra hiçbir işe yaramaz.

E Ticaret siteleri, Sosyal Medya Araçlarını neredeyse her gün düzenli olarak kullanmalıdır. Sitelerinde sergilenen ürünlerin Facebook,Twitter,Linkeledin,Google Plus, gibi Sosyal araçlarda paylaşması,hem sitenin genel hitini etkileyecektir, hemde paylaşılan ürün Google arama dizinlerinde görünür hale gelecektir.

Google Panda ve penguen güncellemelerinden sonra XML ile otomatik entegre dönemi tamamen bitti diyebiliriz. ürünlerin resimlerinden tutunda açıklamalara kadar, manuel girilmesi size % 1000 değer katacaktır. Bu farkı zaten görebilirsiniz. Fiyat belirlerken ciddi ve dikkatli olun. bir hatanız bile uzun zaman telafi edilemeye bilir.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80