0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

E Ticaret


Hangi E Ticaret Paketini Satın Almalıyım?

E-ticaret paketi satın almak isteyen kişilerin yada firmaların işlerini bir an önce halletme çabası ve biraz da ucuza
kaçmalarından dolayı alınan bu e-ticaret yazılım paketleri tamamen para ve zaman kaybından başka bir şey değildir.

İlk Başta cazip gelen, uzun satış sayfalarıyla öve öve süslenen ve hızlı hayata geçebilen yapılarıyla iyi bir tercih
gözüken bu yazılımların, uzun vadede işletmeniz yada siteniz için ne kadar zararlı olduğunu sizlere göstermek istiyoruz.

Ucuz etin yahnisi yavan olur der büyüklerimiz.Eti ucuz fiyata alırsınız, yahnisini yaparsınız. Tadı berbat olur, verdiğiniz para tamamen boşa gider üstelik aç kalırsınız.

E-ticaret masraflıdır. Ürün tedarik etmek, depo tutmak, ofis açmak, firma kurup otomatik vergileri ödemeye başlarsınız, eleman çalıştırırsınız, kargoya para ödersiniz, hostinge para ödersiniz yıllık domain ücretleri Afilli Adwords Reklamları,SEO vs liste uzar gider.Herşeyden önemlisi de geri dönüşü olmayan en değerli sermayeniz olan zamanı kullanırsınız.

Fakat her ne hikmetse, konu web sitesine geldiğinde bir ucuza getirme merakı başlar ve hemen paketler incelenmeye başlanır. yada bizim çocuk anlar bu işten bütün gün bilgisayarda zaten deyip En ucuz olan ise seçilir yada en ucuza kurdurursunuz, gerisi facia tabi ki.

E-Ticaret Paketleri Eskidir

Aşağıda sıradan bir e-ticaret paketiyle birlikte gelen ilk görünümü görüyorsunuz:

paket

berbat değil mi?

Analizlere ve detaylara geçmeden önce size şunu söylememe izin verin. En beğendiğiniz ve en çok alışveriş yaptığınız sitelerden hangisi bu kadar berbat? Limango – Boyner – Markafoni gibi sitelere bir göz atın Sizce hangi E ticaret paketini kullanmışlar, tabi ki hiçbirisini..

E-ticaret paketlerinin tamamı bu ve benzer dizaynlarla kodlanmaktadır.

Bunun en başlıca sebebi ise 10-20 sene önce dizayn edilmeleri ve sayısı çok fazla olan e-ticaret yazılımcılarının yazılımlarını geliştirmek yerine reklam ve tanıtım ile uğraşmaları.

Kendi müşterilerimden de diğer konuştuğum kişilerden de ortak duyduğum konu, bir kere görüşülen e-ticaret yazılım şirketlerinin satış gerçekleşene kadar müthiş bir baskı kurmaları, satın alım gerçekleştikten sonra ise destek için kendilerine ulaşılamaması.

E-Ticaret Paketleri Esnek Değildir

örneğin ödeme adımlarında bir değişiklik yapmak istediniz.Kesinlikle yapamazsınız

Bütün kodlama merkezden yani firmanın kendisinden yönetildiği için bir değişiklik için kendilerine bağlı olmak zorundasınızdır.

Görüşme talep edersiniz, 2 hafta sonra gelirler, sizden ücret isterler bu değişiklik için. Siz de satışlarınızı daha çok arttıracağını umut ederek ödemeyi kabul edersiniz. Sonra uzun aylar süren bekleme süreçleri başlar ve bu kişiler sizin bırakın istediğinizi yapmayı, cevap bile vermezler.

İşte size bir örnek,

ekran

Şaka gibi değil mi?

Bizi 1 ay kadar beklettikten sonra, bizim için hazırladıkları sayfa bu idi. Sadece ürün adlarını kapattım bunu yaptıkları müşterimi ifşa etmemek adına.

Özellikle sağ taraftaki güven sinyallerinin kimisinin ortada, kimisinin yanda, kimisinin kalın, kimisinin ince olmasına ve Türkçe karakter kullanılmamasına dikkat edin.

Bu şirket ise aynı şekilde web sitelerinin açıklama kısmında ‘XXX Yazılım, esnek bir e-ticaret yazılımıdır’ ifadesini kullanmış. Dünyanın en kısa fıkrası.

E-Ticaret Paketleri İyi Tasarlanıp kodlanmamıştır,
SEO uyumludur, google arama motorlarına göre kodlanmıştır vs.

Bu tip altı boş ifadelerle dolu olan e-ticaret yazılım paketi sayfaları aslında neden bahsettiklerini bilmezler.ve tamamen para tuzağına düşürmek için sarf edilen sözlerdir.

W3 Validasyonu web sitelerinin aramalarda üste çıkması için gerekli altyapıya sahip olup olmadığını denetleyen bir araç olan W3 Validator’ı kullanma işlemidir.

Eğer W3 Validator anasayfasına giderek sitenizi taratırsanız size hatalar ve uyarılar sunacaktır. E-ticaret paketi kullanan bir siteyi oraya koyduğunuz zaman ortaya çıkan hata sayılarından, bu yazılımların SEO gücünü de görmüş olacaksınız.

Özetle, SEO konusunda bırakın iyi olmayı, sitenize ve işletmenize dönülmesi zor zararlar verebilecek bir karardır e-ticaret paketi kullanmak.

E-Ticaret Paketinin Alternatifi Nedir?
Seçenekler sonsuz. Yeterki sizde bizim kadar Esnek ve samimi olun

En iyisi, iyi bir yazılım şirketine, kendinize ait bir yazılım yaptırarak bütün kontrolleri elinize alın

Yukarıda belirttiğim dezavantajların hiçbirisini kendinize ait bir yazılımda yaşamazsınız. Kontrol sizin elinizde olur, istediğiniz zaman istediğiniz değişiklikleri yaparsınız, gelişen trendlere göre sitenizi modifiye edebilirsiniz.

Değişikliklerinizi test etmek için ise başkasına ihtiyacınız kalmamış olur.

En önemlisi ise daha çok para kazanırsınız.

Neden daha çok para kazanırsınızın cevabı ise sitenizin size ve ziyaretçi kitlenize özel olmasıdır.

E-ticaret yazılımlarının tamamı birbirlerine benzerler, klasik bir cep telefonu satış sitesi gibi gözükürler.

Eğer siz sitenizden oyuncak satıyorsanız, sağlam bir modifiyeye ihtiyaç duyarsınız. E-ticaret paketleri tasarım inceliği gerektiren web sitelerinde sınıfta kalırlar.

Özetle…
E-ticaret yazılımları ucuz etin yahnisidir.

Sizi alışveriş bağımlısı yapan, alışverişten zevk duyduğunuz sitelerin hiçbirisi e-ticaret paketi kullanmazlar.

Eğer işletmenizin geleceğini düşünüyorsanız ve gerçekten internet dünyasında başarılı olmak istiyorsanız, ‘paket’ kelimesi duyduğunuzda yolunuzu değiştiriniz.

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80