0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

En iyi SEO için WordPress Eklentileri

WordPress yapısı gereği iyi optimize edildiğinde çok iyi SEO omurgasına sahip bir Open Source tabanlı web yazılım sistemidir. WordPress’in çalışma mantığında Eklentiler ( Plugins) dediğimiz Frame word tarzı sistemler vardır. Eklentisiz bir WordPress, Başlıksız, iletişim kısmı olmayan bir sisteme sahip olur. Hem SEO için hem de sitenin işlevi için bazı temel WordPress Eklentilerini sizler için derledik. Özellikle seçtiğimiz Eklentiler SEO da size etki edecek eklentilerdir.

* All-In-One SEO Pack

all-in-one-seo
All-In-One SEO Pack web sitenizin başlık,açıklama,Anahtar kelime gibi otomatik oluşturulmasına yarayan olmazsa olmaz eklentilerden bir tanesidir. Aynı zamanda google analytics hesabınızı bağlayabileceğiniz Meta alanı, web master tools için meta alanı gibi bazı güzel kısımları da mevcuttur. Alternatif olarak Yoast Eklentisini de Tercih edebilirsiniz.

* SEO Friendly Images

seo-friendly-images

Bu Eklenti sayesinde WordPress sitenizde kullandığınız resimlere Alt başlık ve açıklama kısmını otomatik yapabilirsiniz. Kullanımı ve Kurulumu oldukça basit olan bu eklentide temel değişikler yapabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Kurulumdan sonra herhangi bir ayar yapmanız da gerekmiyor.

* Google AMP

googleampnedir

Gogle SEO Algoritmasını sürekli geliştirdiği için Mobil cihazlarda daha hızlı ve etkili açılmaya yarayan, google AMP eklentisi, WordPress için en popüler Eklenti haline geldi.

* Google XML sitemaps

google-xml-sitemaps

Web sitenizin Arama Motorları tarafından kolay okunabilmesi için web sitenizin bir haritaya ihtiyacı vardır, Bu harita için WordPress site sahipleri, Google XML sitemaps Eklentisini kurarak sahip olabilirler. Ayrıca Bu eklentiyi web master tools site haritası kısmına da kayıt edebilirsiniz.

* External Links

external-links

Google tarafından sunulan Dofollow- Nofollow Link yapısında bir web sitenizden ne kadar fazla Dofollow Link verirseniz o kadar fazla değer kaybedersiniz, bu yüzden bazı zorunlu link çıkışlarını nofollow yapabilirsiniz.

örneğin Facebook – Twitter gibi sosyal Medya linklerini tek tek nofollow yapmaktan ziyade bu eklenti sayesinde otomatik Nofollow yapmış olursunuz.

* Wp fastest cache

wp-fastest-cache

wp fastest cache statik html dosyası üretir. Bir sayfa açıldığında php ve mysql kullanılır. Bundan dolayı sistem RAM ve CPU’ya ihtiyaç duyar. Eğer çok fazla ziyaretçi gelirse, sistem çok fazla RAM ve CPU kullanır ve bu yüzden sayfa yavaş açılır. Bu durumda ihtiyacımız olan sayfanın sürekli tekrar tekrar oluşturulmasını engellemektir. Cache eklentisi statik html dosya üretir ve kaydeder. Sonraki kullanıcılar direk statik html sayfaya ulaşır.Hem SEO için hem de sitenizin sağlıklı çalışması için En gerekli WordPress Eklentilerinden birisidir.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80