0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Etkili SEO Araçları


SEO Çalışmalarına başlamadan önce web site sahiplerinin yapması gereken bir çok kriter mevcuttur,Pagerank sorgulama sistemi ile sitenizin Google gözündeki değeri nedir ve Google dizinlerindeki etlilerini Pagerank sorgulama sistemleri ile yapabilirsiniz.Domain yaşı ( Alan adı ) sorgulamak SEO kriterlerinin en başında gelmektedir.Çünkü Google domain yaşına büyük önem vermektedir.Yeni bir alan adı ile 5-6 Yıllık bir alan adının index alması elbette farklı olacaktır.

 

5-6 Yıllık bir domain 1 ayda ilk sayfa da olurken henüz 3 aylık bir domainin ilk sayfaya çıkması maksimum 3 ayı bulmaktadır. EMD güncellemesi kısaca istemiş olduğunuz anahtar kelime ile site adının uyuşması gerekmektedir,tabi ki istisnai durumlar vardır,burada google kriterlerini anlamak ve değerlerini çok iyi bilmek gerekiyor.EMD etkili bir dalgalanma yaratsa da tamamen google değişimlerine yansımıştır.

 

Google panda ve Penguen güncellemelerinin ana nedenleri  alınan değersiz Backlinklerden oluşmaktadır,Bu duruma müdahale etmek için google web master tools kısmını ( site yönetici araçları ) etkili bir şekilde kullanmanız gerekiyor.Ayrıca  google analiztik raporlarına bakarak anlık yada haftalık ziyaretçilerinizi görebilirsiniz.Sistemimizde pagerank sorgulama, çoklu pagerank sorgulama,google backlink checker, gibi bir çok seo araçları vardır.Dmoz Analiz Alexa analiz raporları google SEO da etkili kriterlerden oluşmaktadır.SEO Motto çalışmalarında % 100 ilk sayfa garantili bir çalışmadır.Sosyal Medya analizi SEO analizleri içinde en önemli araçlardan birisidir,çünkü Sosyal medya da yer almayan siteler asla gelecekte var olamayacaklar.

 

Sosyal medya netvibes araçları ile bir çok sitenizi tek bir panelden kontrol edebilirsiniz. Facebook,twitter,linkedin,google plus gibi araçlar sitenize en iyi şekilde SEO yaparken yardımcı olacaktır.Sitenizde bir çok makale için oto paylaşım sistemini de kurabilirsiniz.Bir sonraki yazımızda etkili SEO teknikleri konusunda detaylı bilgiler sunacağız.

 

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80