0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Genel SEO


Bu konumuzda Genel SEO ve Anahtar kelime bazlı SEO üzerinde durmak istiyoruz. Anahtar Kelime Üzerinden yapılan SEO çalışmalarında kısa vade de etkili sonuçlar alırsınız, Örneğin yemeksepeti isminde bir sitemiz var ve ” Yemek Siparişi” kelimesinde SEO yapılmasını istiyoruz. Yemek Sepeti kelimesine yoğunlaşarak paravan bloglar,Linklemeler,Backlink vs işlemlerini uygulayabilirsiniz. Domain yaşı,pagerank değeri, daha önce alınan linkler vs hesaba katılarak belli bir zaman diliminde istediğiniz sıralamaya girersiniz.

Ancak Google her yıl bir kaç kez güncelleme yaptığından,siz ne kadar doğal ve etik SEO çalışması yapsanız dahi Anahtar kelime üzerinden yapılan SEO, Google gözünde Spam,Anti SEO gibi algılanabilir.  8 Yıllık SEO deneyimimizde gözlemlediklerimiz şunlar ki, Anahtar kelime üzerinden SEO yapmak en kısa ve etkili sonuç veren bir yöntemdir. Ancak güncelleme de yok olma ihtimali ise % 45 civarında.

Peki Genel SEO nedir? Google gözünde Genel SEO nasıl yapılır?

Genel SEO çalışmalarında belli bir Anahtar Kelime yoktur. sitenin kendi ismi üzerinden yapılan bir etkendir. Ayrıca Genel SEO yöntemi Markalaşmak için en iyi yollardan birisidir. Kelime bazlı SEO ile Genel SEO arasındaki fark nedir?

Anahtar Kelime üzerinden yapılan SEO kısa zamanda ilk sayfaya gelir, Genel SEO çalışmalarında ise iki kat daha zaman ve Performans gerektirir. Fakat hiçbir güncelleme de kolay kolay sandboxa düşmezsiniz. Tabi Anti Link, Spam Backlink gibi bağlantılar almamanız şartı ile.

Genel SEO nasıl yapılır?

yemeksepeti isimli sitemiz üzerinden gidersek Linklerinizi Yemek Sepeti Kelimesine vererek Ana domaine Link verebilirsiniz. yada www yemeksepeti . com URL bağlantı şeklinde Link verebilirsiniz.  Bu konuda örnek bir kaç site sunacak olursak başta :

enuygun.com onedio, gibi siteler genel SEO çalışması yaptıran sitelerdir.  Backlink analizlerinden, site domain yaşına kadar etkilenen Genel SEO tipinde bir çalışmadır.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80