0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google Dalgalanma ve Güncelleme


Google Algoritma Güncellemesi

01.09.2016 Tarihinden itibaren Google da ciddi bir dalgalanma başladı, Bir çok sektörde yabancı siteler ilk sayfalara geldi, bazı siteler olduğu gibi ilk sırayı kapladı, bazı siteler TİB Engeli olmasına rağmen ilk sırada yer almaktadır.

Şuan google Panda ve Penguen haricinde ciddi bir algoritma güncellemesine gitti. Milyonlarca site Google arama dizinlerinden kaldırıldı.

Dalgalanmanın yapılan SEO çalışmaları ile ilgili bir etkisi var mı?

Eğer Tib yemiş siteleri ilk sırada görüyorsak yapılan bu dalgalanmanın SEO çalışmaları ile ilgisi yok, tamamen yeni bir arama sonuçlarının listelenmesi ile ilgili bir güncelleme var.

Yandex Bing Yahoo gibi diğer arama motorlarında sonuçlar değişmezken google arama dizinlerinde bazı siteler sürekli değiştiriyor.

Google search console dan gelen açıklamalara göre 2 hafta içinde düzelecek olan bu güncelleme ile Anti SEO uygulamayan siteler tekrar yerine geleceği belirtildi. Sanırım bahsedilen tarih 29.09.2016 Tarihini işaret etmektedir.

Güncel SEO Algoritması ile ilgili neler yapabilirsiniz?

Kesinlikle Geriledim diye Backlink almaya kalkmayın, içerik girmeye çalışın, ne kadar etkili kaliteli içerik girerseniz o kadar kalıcılığınız artar, içerik girmeyi sadece google dalgalanma olduğunda değil sürekli girmenizi tafsiye ederiz.

Bazı bazı müşterilerimiz sürekli içerik girdiği için siteleri yerinde kaldı, bu yüzden içerik girmek çok daha önemli.

Backlink almayı mutlaka çeşitlendirin, Site ismi ile Backlink, video Backlink, PDF Backlink, URL Backlink gibi farklı Backlink alın.

Sakin olun paniğe kapılmayın, Google dalgalanma ve güncelleme daha iyi kullanıcı deneyimi için gerekli bir güncellemeydi ve sonuçlar geldiğinde daha iyi bir sıralamaya kavuşacağız.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80