0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

google disavow


Google disavow Aracı ile bir web sitesi için zararlı bağlantıları ret edebilirsiniz, Google web master tools aracını kullanarak Sitenize verilen dış bağlantıları CVC dökümanı ile indirebilir ve zararlı gördüğünüz bağlantıları google disavow tools sistemini kullanarak, sitenizde istemediğiniz Anti spam uygulandığını düşündüğünüz bağlantıları yok edebilirsiniz.

Bir metin belgesi txt dosyasına sitenin URL lerini iki türde kayıt edebiliyorsunuz. Örneğin  http://www.elitseo.com/  olarak Linkleri eklediğinizde bu sitenin ana dizini dahil sayfaları da kabul etmemiş oluyorsunuz, Eğer verilen bağlantı bir sayfa içerisinde ise https://www.elitseo.com.tr/google-seo  gibi sadece TXT dosyasına Bağlantının verildiği Linki eklemeniz yeterlidir.

Bir web sitesinin Bağlantılarının yok olma süresi Minimum 3 hafta kadar sürebilmektedir. Sitenizde hem içerik olarak, hemde Link olarak herhangi bir değişikliğine gittiğinizde ikinci araç olarak Google gibi getir aracını kullanabilirsiniz. Google gibi getir aracı web sitenizde yapmış olduğunuz bir çok değişikliği anında Google aramalarında göstermek için en iyi araçlardan birisidir.

Hangi Durumlarda google disavow aracını kullanmalısınız?

Sitenizde Hit kaybı,anahtar kelimede gerileme, Google arama dizinlerinde yok olma durumlarında mutlaka Web master tools dan bağlantıları kontrol etmelisiniz, manuel spam işlemi uygulanmıştır yazısı gördüğünüzde Mutlaka Bağlantıları ret etmelisiniz.

SEO çalışmalarında Elit SEO olarak bir çok Müşterilerimize SEO konusunda ücretsiz destek sunmaktayız, Sorunlarınızı iletişim kısmından ilettiğinizde anında kesin çözüm bulabiliriz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80