0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google Hummingbird


26.09.2013 Google ‘’Hummingbird’’ Güncellemesi ile tekrar karşımızda,ancak çok fazla sevindiğimi söylemem, Soru Eşittir Cevap mantığına dayalı bu güncelleme ilk sayfa da 10 adet site varsa sürekli bir anahtar kelime de yada  sorguda ilk sayfada bir cevap sunacak,  Mesela ‘’ albert aynştayn kimdir? ‘’ Sorusunu sorduk hemen altında bir takım bilgilerle çıktı karşımıza işte tam olarak Google Hummingbird güncellemesi bu olmuş oluyor.

Şimdiye kadar 2 gündür Google Hummingbird  Algoritmasını çözmeye çalışsakta henüz net bir bilgi elde etmiş değiliz. Ancak şu kadar söyleyebilirim ki, bu güncellemeye ile Google Plus daha bir öne çıkmış oldu, daha önceki Google Pagerank değerleri ile ilgili bazı kriterleri Google Plus sosyal medya sistemine göre ayarlayan Google şimdide Google+ için yeni bir hamle yaptı, peki ne alaka diyebilirsiniz. Ancak Google Plus da paylaşılan herhangi bir Soru cevap içeriği ilk sayfa da daha sık görülmeye başlandı, Technoture’dan aldığımız bilgilere göre ise Bu güncelleme ile epey bir sitenin de Arama motoru optimizasyonundan etkileneceğe  benziyor. Zaten Google ne zaman bir Güncelleme getirse epey bir site etkileniyor, mesela EMD güncellemesi panda penguen gibi güncellemesi de okuyabilirsiniz.

Fakat hemen bildirelim ki bu değişim bir anda olmayak Technoture Raporlarına göre.. Bu güncellemeyi başarı ile atlatmak isterseniz sosyal medya için kullanılan araçlara çok iyi önem vermelisiniz. Eminim yakın zamanda sizler de bize Sosyal medya ile üstesinden geldiğinizi  görerek hak vermiş olacaksınız. İyi bloglamalar.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80