0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google İşletme Çözümleri


 

İşletme Çözümleri

 

 

Google’da reklam verin ( Adwords Görüntülü Reklam Sistemini Kullanarak İşletmeleriniz Reklamını verin, Anında Online pazara katılın ve müşteri Bulun.

Google Araçlarını Kullanın ( Google Apps, E- Posta,Document sistemlerini Kullanarak daha profesyonel bir çalışma ortamı hazırlayın)

Web Siteniz için Sosyal Medya Sistemini Kullanın ( Google Plus sistemine işletmenizi taşıyın, etkili görsel sunumlar yapın, Hedef  Kitlenizi Büyütün,

Google Analistik sistemi ile ziyaretçi oranını Test edin, Hefed Kitlenin, Hangi Teknolojiyi kullandığını, Hangi aracı seçtiğini ve hatta yaş grubuna kadar her şeyi Öğrenin.

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) çalışmalarına değer verin, Doğal arama sonuçlarında haritalar ve Kelimeleriniz ile ilk sayfalarda yer alın. Bu konuda gerçek uzman kişilerle çalışın.

                                     Elit SEO’nun işletmeler için önerisi

 

İşletmenizin Web Adresinizi Google Kriterlerine göre Optimize edin, iyi hazırlanmış web sitesi iyi hedef Kitlelere Ulaşır, Mail Adreslerinizin Kurumsal olmasına dikkat edin! Müşterilerine çözüm odaklı yaklaşın.

Minimum 2 Adet Anahtar kelimede Google Doğal Arama Sonuçlarında ilk sayfada çıkın! Yeni bir marka ve ürünü tanıtmak için Mutlaka Adwords Reklamlarına önem verin.Uzun vadede Müşteri Kitlesine ulaşmak için Sosyal Medya ( Facebook – Twitter – Linkedin – Google + ) sistemlerini Aktif olarak kullanın!. E Ticaret işletmelerinde ürünlerinizin Stok durumlarını iyi takip edin, yok satmak sizi kesinlikle markalaştırmaz. Sizden daha büyük firmalar ile reklam ve tanıtım için pazarlık yapın. Ciddi firmalar ile çalışın ve Her zaman Sektörünüz için Yatırımlar Yapın.

Firmalardan siteleriniz ve işletmeleriniz için neleer yapabilirler Mutlaka Teklif Alın.

Google My Business

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80