0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

GOOGLE KEEP NEDİR


GOOGLE KEEP NEDİR

Google Keep, dünyaca ünlü Google arama motoru tarafından geliştirilmiş basit, hızlı ve kullanışlı bir not tutma servisidir. Google Keep’i hem Android cihazlarınızda hemde bilgisayarlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Google Keep, sadece not alma işine yarasada bu bilgisayar veya Android diğer cihazları sıkça kullanan kişiler için hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır. Yazılı not alma, resimli not alma, sesli not alma ve onay listesi (checklist) gibi farklı türde not almanızı sağlayan çeşitliliği ile kullanılabilirliği arttırmaktadır ve her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Özellikle de mobil ve bilgisayar entegrasyonu sayesinde bilgisayarda aldığınız notu daha sonra kolaylıkla telefonunuzdan görebilir, değiştirebilirsiniz. Bu sayede notlarınız her zaman yanınızda olur ve asla kaybolmaz. Google Keep’i masaüstü bilgisayarınız için eklenti tarzında buradan indirebilirsiniz. Android cihazlarınız ise marketteki Google Keep uygulamasını indirip kullabilirsiniz.

Google keep Uygulamasını açtıktan sonra gmail hesabınız ile giriş yapmanız senkronizasyon için yeterli olacaktır. Daha sonra görüntülü, sesli, yazılı notlar oluşturabilir veya onay listeleri hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli görsel ayarlarla yazı renklerini vs. ayarlayabilirsiniz. Kullanımı unutulmayan bu uygulama aynı zamanda oldukça ufak bir yer kaplamaktadır.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80