0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google Merchant Center Yenilendi


İnternet üzerinde faaliyet gösteren ve ürünlerini bu yolla satmaya çalışan yüzlerce firmanın etkin bir şekilde kullandığı, ara yüz ve işlevsel bakımdan olumlu geri dönüşler alan Google Merchant Center, yeni özelliklerini duyurdu. Web sayfası üzerinden internet ticareti yapmaya çalışan firmalar, Google Merchant center ile var olan gelirlerini arttırmayı hedeflerler. İşte burada Google Merchant Center’ın getirdiği yenilikçi özellikler, internet ticareti ile uğraşan kullanıcılar ve firmalar için çok işe yarayacaktır. Google, AdwordsBlog üzerinden geçtiğimiz günlerde yeni özelliklerini duyurdu. Bir önceki versiyona göre çok daha kullanışlı bir ara yüze geçildiğini ve gerçekleştirilen güncellemeler sonrası Google Merchant Center’ın işlevselliğinin arttırıldığını ve alışveriş tutkunları için daha kullanışlı hale getirildiği belirtildi.
Google Merchant’a gelen güncellemeler ile diğer Google uygulamalarında olduğu gibi tema ve ara yüz çok daha güzel bir görünüme kavuştu. Ayrıca Google burada, Merchant Center’ın tasarımını yaparken yeniliklere açık olunduğunu, günümüz şartlarına uygun olduğunu ve “Google” imajının korunduğunu belirtti. Google Merchant Center’ın farklı menülerinde ulaşabileceğiniz işlemleri artık tek bir sayfadan, yani Google Merchant Center’ın ana sayfasından yapabileceksiniz. Üstelik sattığınız veya aldığınız ürünlerin, elde ettiğiniz gelirlerin ve ürün satışını gerçekleştirdiğiniz web sayfasının da detaylı istatistiklerini Google Merchant Center üzerinden görebileceksiniz. Bütün bunların dışında tasarımsal olarak büyük değişikliklere giden Merchant Center’ın menü ve daha birçok sekme grafiği de tamamen değişmiş durumda.

Google Merchant Center tarafında yaptığı değişikliklerin en büyüğü de şüphesiz entegrasyon sistemi oldu. Artık sattığınızı ürünlerin, sayfanızda entegre olup olmadığını görebilecek ve ürünlere ait detaylı istatistikleri inceleyebileceksiniz. Yapılan diğer bir değişiklik ile satmak istediğiniz ürünlerin tanıtılması üzerine yeni yollar kullanabileceksiniz. Google’ın kullanıcılar tarafından olumlu ve olumsuz geri bildirimleri sonucunda yapılan, Google Merchant Center güncellemesi ile artık müşterilerinizle çok daha kolay alışveriş yapabileceksiniz. Aynı şekilde sattığınız ürünlerin üzerine istediğiniz değeri ekleyebilecek ve istediğiniz zaman bilgi değişikliğinde bulunabileceksiniz. Ayrıca para birimleriyle olan sıkıntıların çözülmesiyle birlikte, sıkıntısız bir şekilde kur işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz.

 

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80