0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google penguen 3.0 güncellemesi


2014 Google penguen 3.0 güncellemesi geldi. Peki Bu durumdan kimler etkilendi? Google penguen 3.0 güncellemesi ile neler değişti? Google SEO için ne istiyor?

Bu güncelleme ile birlikte Anahtar kelime bazında yükselmek ile sitenin ismi ile yükselmek arasındaki fark daha da etkili hale geldi. Bildiğiniz uyguladığınız SEO sistemlerini tamamen unutmanız gerekiyor. Özellikle Anahtar kelimede yükselmek istiyorum deyip yüzlerce Backlink alamazsınız. Footer Link alma, Bağlantı alma gibi SEO Kurallarını tamamen rafa kaldırın. Tanıtım Yazısı içinde Link almak hala etkili bir yöntem olsa da bunlara da mutlaka dikkat etmelisiniz. Bir makale de olması gereken Anahtar kelimenin minimum 3 adet Geçmesi ve Link verilen kelimenin kalın ve italik olması şart. Link aldığınız sitelere Mutlaka dikkat edin. Toplu tanıtım yazısı alınan sitelerden uzak durun. Backlink analizi yapın, ve hatta google web master tools panelini ziyaret edin. Manuel spam işlemleri ile ilgili Mail geldiyse zararlı içerikleri tespit edip Disavow için txt hazırlayın ve bunları hızlıca ret edin. Forum sitelerinden Link aldıysanız Bunların kaldırılmasını sağlayın.  Footer Link Bağlantı Anahtar kelimede link aldıysanız Bunları ” Nofollow” olarak güncelleyin.  Fakat sakın panik yapmayın, Taşlar henüz tam olarak yerine oturmadı. Sandboxa uğramış siteleri kurtarmak için iki yok var, ya bütün linkleri temizleyip google dan yeniden incelemesi için yazı oluşturursunuz, yada tekrar bütün linkleri temizleyip 301 e gidersiniz. 

Bazı siteler Anahtar kelime de link alarak yükselmiş olsalar da hala ilk sayfayı koruya biliyorlar. Burada ki etken ise Domain yaşının SEO için kavramı bir kez daha  önemi arttı. Bunun yanında alexa değeri yüksek olan sitelerde Bu güncellemeden yara almadan kurtuldu. 

 

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80