0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google SEO Optimizasyon


Kurumsal Bireysel ve E ticaret sitelerinde en önemli kural,Google SEO Optimizasyon ayarlarının en iyi şekilde yapılmasıdır. Dünyanın en iyi Web tasarımını da yapsanız Google aramalarında çıkmaktıktan sonra web siteniz bir işe yaramaz. Bu yüzden Google SEO Optimizasyon ayarları web siteniz için olmazsa olmaz ayarların başında gelmektedir.

Google SEO Optimizasyon ayarlarında yapılması gerekenler nelerdir? Google Serp ve Sosyal Medya ile bağlantıları nelerdir?

Web sitesini hazır hale getirdiğinizde Mutlaka yapmanız gereken en temel SEO Ayarları Kısaca ;

1. Web master Tools ( site yönetici araçları ) a sitenizi doğrulama.

2. hedef ülke ve dil seçimi yapımı.

3. Web sitenizi yeni kurduysanız Site yönetici araçlarından mutlaka Google gibi getir diyerek, arama sonuçlarında listelenmesini sağlayabilirsiniz.

4.Sitenizin dışarıya giden Dofollow – Nofollow bağlantılarını tespit ederek, Nofollow bağlantılarını en aza indirin. https://wmaraci.com/link-cikartici kısmını kullanarak bağlantıları tespit edebilirsiniz.

5. Web siteniz için sosyal medya hesapları açın ve mutlaka web siteniz ile bağlantı kurun.

6.Sitenizde Link inşaasına mutlaka önem verin, örneğin ciceksitesi.com/izmir-ci%cek78-siparisi. gibi url yerine /izmir-cicek-siparisi şeklinde Linkler kullanın.

6.Web sitenizde Blog / haberler gibi alanlara yer verin, siteniz ile ilgili güncel bilgileri buradan takipçilerinize duyurabilirsiniz.

SEO çalışmalarında kurumsal destek alın, unutmayın SEO Profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir, freelance çalışma sistemleri web sitenize ciddi zararlar verirken, iyi bir SEO çalışması size çok şey kazandıracaktır.

Etik SEO çalışması ve Google kriterlerine uygun SEO çalışmaları yapın, Anti SEO çalışması ile uzun süre aramalarda ilk sayfada kalamazsınız.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80