0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Google SEO


Elit SEO çalışmalarında Google Güncellemerini dikkate alarak SEO çalışması yapmaktadır, Bugün bir çok SEO uzmanı tarafından kabul edilmeyen Google Güncellemeleri dikkate alınmadığı takdirde sitenize ciddi zararlar verebilir, Öncelikle kısaca Google ve  Google’ın SEO için yaptığı Güncellemelere bir göz atalım.

Google, Kullanıcılarına daha iyi daha etkili ve sonuç odaklı bir web hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bunun içinde Google aramalardan ve dizinlerden kalitesiz kopya içerik barındıran sürekli alıntı yayın yaparak ilk sayfalarda çıkmak isteyen kullanıcıları ile  kaliteli ve özgün içerik yayın yapan internet site sahiplerinin arama dizinlerinde aradaki farkı kaldırmayı hedeflemektedir. Bunun için başta ” Google Panda ” sonrasında ise Google penguen güncellemeleri ile bu etkiyi yakalamıştır. Sizce de olması gereken bu değil miydi ? arama sonuçlarında kaliteli, güncel bir içerik ile karşılaşmak eminim herkes tarafından istenen bir uygulamaydı. Fakat SEO uzmanları bütün bu gerçekleri bir tarafa bırakıp alıntı ve güncel olmayan sitelerden SEO çalışması yaptıklarında ortaya ciddi bir ” Sandbox” ( Kum Havuzu ) Sorunu çıkmıştır. Sanbox  sitenizin google dizininden tamamen yok edildiği  hatta kullanıcılara gösterilmeyen bir durumdur. Sandbox a düşmek için bir çok neden vardır. Ancak düşmemek için de bir çok sebep vardır. Etkili ve Kaliteli bir içerik ile güncel bilgilerin girilmesi sizi daima ilk sıralarda tutacaktır.

 

Bu durumda en etkili faktör Web sitenizi Google ile uyumlu hale getirmektir, Anahtar Kelime Başlık Açıklama ve Meta taglarının uyumluluğundan tutunda kaliteli bir çok içerik ile web siteniz Google SEO ile uyumlu olmalıdır.

 

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80