0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Görüntülü Reklam


Görüntülü reklam ağı Google ağının bir parçası olarak hizmet vermektedir.Google ağı www.google.com sitesine giriş yaptığınızda ve aramak istediğiniz sözcüğü yada sözcükleri arattığınızda Adwords reklamlarının görüntüleyebileceği web sayfalarına verdiğimiz addır.

Google Görüntülü reklam ağında reklamlarınız Adwords aracılığı ile yayınlanmaktadır.Google Adworks piyasadaki yerinizi artırarak yeni müşterilere & ziyaretçilere ulaşmanızı ve işletmenizin ya da web sitenizin büyümesini sağlar. Amaç insanlara sizin işletmenize uygun aramalar yaptıklarında insanların işletmenize yönelmelerini sağlamaktır.Bu yöntemin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri oldukça ekonomik olmasıdır. Bununla birlikte Google Görüntülü Reklam Ağı hedef belirlemek için hedef belirleme yöntemi kullanır,buna bağlı olarak daha garantili ve kesin sonuçlar elde etmektedir.

Doğru müşterilere ise iki yöntemle ulaşılır.Bu yöntemler şu şekildedir; içeriğe dayali hedefleme yöntemi ve kitle hedefleme yöntemi.İçeriğe dayalı hedefleme yönteminde anahtar kelime veya yerleşim hedefleme yöntemleri mevcuttur.Kitle hedeflemede ise yine anahtar kelimeler,web sitesi konuları ve yerleşim isimleri gibi kavramlar önem kazanmaktadır.Görüntülü reklam ağının firmanıza katkısı marka bilinirliğini artırmak,potansiyel müşteri kitlesini geliştirmek,pazarda yeni müşterilere ulaşmak gibi geri dönüşler alabileceğinizin yanı sıra daha uygun tıklama başına maliyet işlemlerinde de size güzel geri dönüşler sağlayacaktır.

Elit SEO olarak hedeflediğiniz kitleye yönelik yapacağınız çalışmalarda yapacağımız yaratıcı kampanyalar ile markanıza yönelik uygun maliyetli sonuçlar alarak reklamlarınızın göstereceği performansa birlikte tanıklık edeceğiz. Sonuç hem sizi hem de bizi memnun edecek. Görüntülü Reklam verebileceğiniz Alanlar :

 

Facebook Görüntülü Reklam

Youtube Görüntülü Reklam

Google Görüntülü Reklam

Video Reklamları

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80