0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kreatif Yeni nesil Teknoloji ile hazırlanan Kurumsal Kimlik Tasarımı, Kurumsal Kimlik çalışması, Arz-talep ihtiyacı değil, zorunlu bir sektör ve yatırım haline geldi.

Bugün hangi alanda iş yaparsanız yapın,görsel dizayn,kurumu yansıtan değer,bakış açısı ve firmanın çizgisi ister istemez medyaya yansımak zorunda kaldı. Basit bir Kartvizit tasarımında bile Yaratıcı,farklı, ve en önemlisi kurumunuzun o idealist çizgisini anlatan bir Kimlik çalışmasına ihtiyaç var. Basit bir kartvizit bile işimi görür dönemi Artık öldü. Reklam geçmişte olduğu gibi,gelecekte de kazandı,fakat her zaman kazanan ise doğru reklama yatırım yapanlar oldu.

 

Türkiye de sürekli yeni reklam yatırımları ve ciddi Medya tanıtımları boy göstermeye başladı. İşte Bu yüzden hangi işi yaparsanız yapın,hangi sektörde olursanız olun, Kurumsal Kimlik, Potansiyel Müşterileriniz arasında sizi neden seçmeleri gerektiğini ortaya koyar, Belkide siz çok iyi Tişört baskısı yapabiliyorsunuz, fakat bunu anlatan imajınız yoksa hiçbir işe yaramaz, Dağın başına Trilyonluk fabrika açmışsınız bilinmedikten sonra ne işe yarar..

İşte Kurumsal Kimlik çalışması tam olarak marka ve değerlerinizi ön plana çıkartan bir parçadır, Sadece Süper bir Kartvizit hazırlamak, yada süper bir iş elbisesi bastırmak değildir. Baştan aşağı sizi yenileyen,web sitesi ile,logosu ile,araç giydirmesi ile,web tasarımı ile, sosyal medyası ile tam bir bütündür.

 

Elit SEO 2007 den  günümüze Kreatif reklam platformunda hizmet veren Türkiyenin en eski firmalarından birisidir. Sizi her alanda Uzmanlaştıracak,marka ve bilinirliğinizin artmasına katkı sağlayacak teklif ve hizmetleri ile ciddi bir reklam platformu kurmuştur.

Gelin geleceğinize beraber yön verelim, Kurumsal Kimlik Tasarımı konusunda sizi biz giydirelim..

Kurumsal Kimlik çalışması Hizmetlerimiz.

Web Tasarım

Logo Tasarım

SEO

Adwords Görüntülü Reklam

Instagram

Facebook Cover ve Twitter çalışmaları

Katalog,Bröşür,Dergi

Dijital video ve tanıtım filmi

ve daha fazlası

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80