0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Kurumsal SEO


Kurumsal SEO, E Ticaret Sitelerinin Arama Motorlarında birden çok Anahtar kelime ile yada ürün hedeflerini ön planda tutmak için yapılan çalışmaların bütünüdür, Kurumsal SEO çalışmalarında dikkat edilmesi gereken, Kurumsal imajı zedelemeyecek, Etik kurallar dahilinde SEO çalışması yapabilecek ve marka değerlerine asla zarar vermeyecek içeriklerden oluşmasıdır. Firmalar için SEO çalışması bir dizi araştırmadan oluşmaktadır, Başta Sektör analizi backlink analizi index analizleri gibi çalışmalardan sonra banner Logo Flash çalışmaları ile Ciddi bir SEO çalışması yapılmaktadır.

 

Kurumsal SEO Hizmetlerinde Elit SEO, Firmalardan İlk Sayfaya getirmeden ödeme almaktadır, çalışmalarımız Elit SEO Hizmet sözleşmesi ile garanti altındadır, İlk Sayfaya geldiğinizde kalma garantisi sunan, bunu sözle değil sözleşmede açıkça belirtilen 9 yıllık deneyimli bir firmadır.

SEO çalışmalarında başından sonuna kadar Google Etik SEO çalışmalarına değer veren, Google Site içi Optimizasyon, Google Analistik ve Site yönetici araçları ile web sitenizi kontrol eden, zarar veren içerikleri temizleyen 7/24 sistem mühendisleri bulunmaktadır.

Elit SEO Diğer SEO firmaları gibi yükselme garantisi vermez, % 100 ilk sayfa garantisi sunan, Rekabet seviyesi çok yüksek kelimelerde ilk sayfa hatta ilk sıra çalışma yapan Türkiye’nin en eski firmalarından birisidir.

Detaylı Bilgi ve Teklif almak için 0232 332 03 80 yada info@elitseo.com.tr dan SEO için Bilgi alabilirsiniz.

 

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com.tr

TEL: 0 232 332 03 80