0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Lokal SEO Bölgesel SEO nasıl yapılır?

https://www.elitseo.com.tr/

Lokal SEO Bölgesel SEO nasıl yapılır?

SEO çalışmalarında herkesin merak ettiği hatta araştırdığı Bölgesel SEO nedir ve nasıl yapılır? Elit SEO Local SEO hizmetinde nasıl bir yol izledi, ve nasıl başarılı oldu bu yazıda sizlere bir rehber olacak çalışmayı aşama aşama anlattık.

Google aramalarında Kombi Arızası,Su tesisatı yazdığınızda yada araba tamiri araba çekici gibi size en yakın işletmeyi bulmak için Google Arama konsolunda ilk sayfalarda önerilerde çıkardır. Bölgesel SEO çalışması Türkiye geneli SEO Hizmetinden her zaman daha etkili olmuştur. örneğin Kimse Kombi arızasını gidermek için İzmir den İstanbula usta getirtmez, bu yüzden Bölgesel SEO geri dönüş olarak ciddi anlamda önemli bir kavramdır. Madde madde açıklamak gerekir ise;

1. İşletmenizi Google My Business ( Google işletmem) Sayfasına mutlaka kayıt edin. Adresi telefonu çalışma saatlerini kesinlikle doğru girdiğinize emin olun.Kullanıcılardan olumlu yorum almanızı sağlayın.

2.Sayfa içinde Linkleme yaparken kesinlikle Bölgesel URL ler kullanın, İzmir Çilingir,İzmir Kombi Arıza gibi siteniz var ise siteniz.com/izmir-cilingir şeklinde URL ler kullanın.

3.Google Adwords bölgesel SEO Hizmetine katkı sağlayacak en önemli çalışmalardan biridir, küçük bütçelerle Web sitenizin bölgesel reklamlarını yapın.

4.Sosyal Medya da hashtag kodlarını kullanırken mutlaka Yerel kelimeler kullanarak tanıtım yapın. Adwords çalışmasından sonra en etkili yöntemlerden birisi ise hem site içinde hem de site dışında kullanacağınız tanıtım yazılarında Anahtar kelimelerin başına mutlaka yerel isimler ekleyin, Konak papatya çiçek,Alsancak Kiralık emlak ofisi,gibi varyantlar sizleri bölgesel aramada daha da tetikleyecektir.

5.Bazı firma rehberi ve işletme kaydı tutan güçlü siteler vardır, Linkedin,Yelp, BingPalace gibi araçlar sizleri Lokal SEO da tetikler mutlaka işletmenizi eklemelisiniz.

6.Alan adı kayıt sisteminde Whois bilgilerin güncel ve açık olmasına dikkat edin. Bu hem normal SEO hemde Bölgesel SEO için oldukça önemlidir.

7.Çok sık olmamak şartı ile H1 ve H2 title sistemleri ile bölgesel yada vurgulamak istediğiniz alanları kalın italik olarak mutlaka belirtin, Google Botları web sitenizi ziyaret ettiğinde sizin için önemli olan kelimeyi mutlaka okumalıdır.

Genel olarak bölgesel SEO çalışmasında kriterlere dikkat ettiğinizde % 100 başarılı olursunuz, Bölgesel SEO çalışması ile ilgili Merak ettiklerinizi bize yazarak sorabilirsiniz.

    Yorumlar

    Mert terzi

    Şubat 24, 2018 - 8:03 pm

    Güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80