0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Paravan Blog Kullanımı


Elit Medya olarak SEO konusunda her zaman müşterilerimize etkili SEO tekniklerini Blog sayfamızdan duyurmaya gayret ediyoruz. Bu hafta Paravan Blog kullanımı ile ilgili bir Makale Paylaşmak istiyoruz.

Dünyaca ünlü blog sitelerinden örneğin ( Tumblr,Blogger,Wordpress,Bloggest) sistemlerinden web siteniz ile ilgili bloglar açarak destekleyici unsur olarak kullanabilirsiniz. Peki Bu bloglar SEO için ne zaman kullanılmalı? Paravan Blogları açar açmaz kesinlikle Link vermeyin, En az 50 adet Güncel,Kopya içerik olmayan makaleler girin, ve Bunların Google tarafından indexlenmesini bekleyin, bekleyecek zamanım yok diyorsanız 50 adet makale girdikten sonra SEO ayarlarını yani başlık açıklama girdiğinizde Web master tools kısmından Google gibi getir kısmını kullanın. Maksimum 2-3 saat içinde indexlendiğini görebilirsiniz.

Ana paravan yani ana domaine Link verme işlemi 50 adet  index aldıgınızda resimleriniz google tarafından tarandığında Linkleme işlemine başlayabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken kural ise, paravan blog sayfanızı Lütfen çöp backlink haline getirmeyin. Başta google,yahoo,yandex,bing gibi dev arama motorları bu tarz linkleme sistemini asla sevmez.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir kural ise, A class ip, wordpress kurarak 5 farklı blog sitesi açın, A class Hosting ile 5 farklı Hosttan Linkleme yapın. Mutlaka etkisini göreceksiniz. Denemelisiniz.

 

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80