0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO Araçları ve Yazılımları


Günlük SEO ihtiyaçlarınıza cevap verecek ”SEO Araçları ve Yazılımları” Konulu bu yazımızda  web siteniz için ihtiyaç duyacağınız her türlü yazılımları online yada Bilgisayarınıza indirerek Kullanabilirsiniz. Ücretsiz SEO Araçları ve Yazılımları bir Web sitesi için olmazsa olmaz araçlardan birisidir.

screaming-frog

Screaming Frog :  Bir web sitesi için verilen Bağlantıları Analiz edip,Almış olduğunuz Backlink Bağlantılarını tarar, Dekstop dediğimiz Masa üstü programlarından birisidir. Arama Motoru Optimizasyonu araçlarında En çok kullanılan araçlardan birisidir. Masa üstüne indirerek Kullanabilirsiniz.

raven-tools

Raven Tools : Buda Dizinlere eklenen Bağlantıları ve sosyal medya ( facebook – Twitter – Linkedin ) gibi araçları taramak için Kullanılan araçlardan birisidir. En çok Sosyal Medya platformlarında Kullanılan Ravel Aracını online olarak kullanabilirsiniz.

moz

Moz Yani SEO Moz : Türkiye de en çok tercih edilen SEO araçlarından ve Yazılımlarından birisidir. Bir web sitesinin kırık linklerini sorunlarını, Anahtar kelime yoğunluğu gibi bir çok amaç için hazırlanmış kaliteli bir sisteme sahip SEO tools araçlarından birisidir. Elit SEO olarak müşterilerimizin web sitelerini Analiz etmek için tercih ettiğimiz araçlardan birisidir.

majestic-seo

Majestic SEO Tools : Diğer web sitelerin Bağlantılarını incelemek için Kullanıbilecek Backlink wath dediğimiz Backlink izleme araçlarından birisidir. Müşterilerinizin nasıl bir SEO taktiği yaptığını araştırmak için kullanılan ve tercih edilen araçlardan birisidir. Majestic SEO tools Elit SEO Firması tarafından da Kullanılan araçlardan birisidir.

sem-rush

SEM Rush : Semrush aracı da majestik aracı gibi bağlantıları tarama,sosyal medya linklerini çıkartmak ve Bağlantıları izlemek için bilgi alabileceğiniz araçlardan birisidir.

authority-labs

Authority Labs :  SEO ve özellikle SERP yönetimi ve Backlinklerini kontrol etmek için Kullanılan casus araçlardan birisidir.

advanced-web-ranking

Advanced Web Ranking : Anahtar Kelime ve web sıralama sistemlerinde Kullanılan web trafik araçlarından birisidir. Sosyal Medya  ve Dijital Pazarlama sistemlerinde Kullanılan araçlardan en önemlisidir. Masa üstüne indirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca Cloud Bulut sistemlerinde oldukça ilgi gören bir programdır.

keyword-spy

Keyword Spy : Rakiplerin Backlink analizlerini kullanmak için geliştirilen casus araçlardan birisidir. Ancak Türkiye ve google.com.tr araçları henüz yok, ingiltere ve ABD Lokasyonlu siteler için kullanılabilir.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80