0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO Arama motoru optimizasyonu

SEO

SEO NEDİR?

SEO,Web sitelerinin Arama Motorlarında ilk sayfa hatta ilk sıralarda yer alması için, site içi ve site dışı web sitenizin optimize edilmesidir. Eğer web sitesini Google yada diğer Arama motorlarına göre ( yandex,bing,yahoo) optimize ederseniz, diğer web sitelerine göre daha ön sıralarda yer alırsınız. Burada tek kriter sitenin iç yada dış ayarlarının çok iyi yapıldığında % 100 ilk sayfaya gelirsiniz gibi bir anlayış oluşmamasıdır. Çünkü Google aramalarına göre bir kelimenin aranma seviyesi,yani rekabet oranı SEO için bir kriterdir, yani bir kelime ne kadar fazla aranıyorsa o kadar zor anlamına gelmektedir. işte burada SEO firmaları devreye giriyor.

SEO DA SIRALAMAYI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

SEO çalışmasında google search console faktörlerini etkileyen bir çok nedenler vardır Bunlar ;

  • Web sitenin domain ( Alan adı)  yaşı
  • Web sitenizin Anahtar kelimeniz ile uyuşması ( EMD güncellemesi)
  • Web sitenizin Kod yapısı ve yazılım dili ASP.net PHP, WordPress gibi, örneğin WordPress siteler hızlı index alabildikleri için Google tarafından sevilen ve tercih edilen bir web yazılım sistemidir,
  • Site içinde meta taglar, açıklamalar, Link inşası gibi aramayı tetikleyecek Sayfaların düzenlenmesi SEO Aramalarında sizi tetikleyecektir.

SEO ÇALIŞMALARINI KİMLER YAPMALIDIR? 

Günümüzde SEO çalışması freelance sektöründe en fazla rağbet gören iş kollarından birisi haline gelmiştir, fakat SEO ciddi bir iştir ve Kurumsal firmalardan destek alınarak bilinçli SEO Hizmeti alınmalıdır. iyi bir SEO Hizmeti sunan firma, sizleri aramalarda çok iyi yere getirirken, kötü bir SEO firması sizi ve firmanızı zedeleyebilir, bu yüzden SEO çalışmasını kesinlikle freelance olarak yapana değil, firmalara Fatura ve Sözleşme yapabilecek kişilere teslim etmenizi öneririz.

SEO ÇALIŞMASINDA SEO ARAÇLARINI KULLANMAK

Eğer Web siteniz için SEO araçlarını ufaktan kullanarak SEO yapayım derseniz dikkatli olmalısınız,çünkü Google Algoritmaları bir web sitenin yapay yada doğal bir çalışma yapılıp yapılmadığını çok hızlı bir şekilde anlayabilirler, bu yüzden SEO çalışmasında web sitenizi SEO araçlarına ve programlarına kesinlikle teslim etmeyin. Örneğin Eskiden çok fazla kullanılan The Sick Submitter aracı, şuan çalışmalarda tamamen Spam içerikler oluşturmaktadır.

SEO DA GOOGLE ARAÇLARINI KULLANIN! 

SEO çalışmalarında Google tarafından nimet olarak sunulan Web Master ve SEO araçlarını kullanmaktan çekinmeyiniz, işte olmazsa olmaz Google SEO araçları aşağıda yer almaktadır.

Bunların yanı sıra Google araçlarına benzer kaliteli web sayfanızı optimize edebileceğiz GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization sitesinden web siteniz ile ilgili hataları görüp düzeltebilirsiniz.

Unutmayın! önemli olan Google Aramalarında ilk sayfaya gelmek değil, Geldiğinizde kalıcı olmak önemlidir.

Elit SEO,Firmalardan İlk sayfaya gelmeden ödeme almayan Türkiye’nin en eski SEO firmalarından birisidir, çalışmalarımız Hizmet Sözleşmesi ile garanti altındadır. Şimdiye kadar bir çok iddialı Anahtar kelimelerde ilk sayfa hatta ilk sıralara getirdik. Referanslar için bize ulaşmanız yeterlidir.

SEO çalışmasında saçma sapan spam linkler, ve paylaşımlar yapmadan, forum sitelerinden çin sitelerinden link almadan Sosyal Medya ( Facebook – Google Plus – Linkedin ) gibi kaliteli içerikleri kullanarak sizin marka ve Bilinirliği artıran çalışmalar  yapıyoruz. SEO Süreklilik isteyen bir çalışmadır, ilk sayfaya geldim artık gerilemez diye düşünmeyin,

Detaylı Bilgi için 0232 332 03 80 yada info@elitseo.com mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80