0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO çalışmaları nereye gidiyor?


SEO çalışmaları nereye gidiyor?

Google, Arama sistemlerinde yaptığı en son güncelleme ile bir çok tartışmayı da beraberinde getirdi. Arama sonuçlarında çıkan sonuçlar kullanıcılar tarafından bir çok tepkiye yok açtı. Bazı siteler yasaklanmasına ve açılmamasına rağmen ilk sayfada yerini korurken, bazı sitelerin olduğu gibi ilk sayfayı kaplaması, yeni bir algoritma sisteminin denenmesinin getirildiği ortaya çıktı. Arama sonuçlarında Yapay zeka ( Artificial intelligence) sisteminin devreye alan google, Artık sürekli dalgalanma ve yer değiştirme sistemi ile bir çok web sitesine yer vermeyi hedefliyor.

bu sebepten dolayı, SEO ve google arama sonuçlarında web sitelerin listelenmesi ve ilk sayfada çıkma çalışmaları, hem zor hem de kısa vadeye yayıldı. Google Milyonlarca siteyi arama sonuçlarından da çıkartarak kalite politikalarını yeniden düzenledi.

En son yapılan penguen 4 güncellemesi en son ve başka yapılmayacak bir güncellemeye sahip, Bu yüzden yapılan çalışmalar, alınan Backlinkler, anında artı yada eksi yönde etkisini gösterebilecek. Manuel web spam yemiş sitelerin onaylanma yada ret etme süreleri de bir hayli kısalacak.

SEO çalışmalarında en önemli kural ise, Backlink çalışmasında yapılan stabil çalışmaların yerine daha farklı daha çeşitli sistemlerin devreye sokulması oldu. yani tek tip SEO çalışması yerine bir birinden farklı reklamlar ve çalışmalar daha da önem kazandı.

Özellikle Facebook, Twitter,Google Plus gibi sosyal medya mecraları daha da önemli hale geldi. Link çeşitliliği kavramı da bir hayli değerli hale geldi.

SEO çalışmalarında Adwords, Facebook reklam, instagram reklamları gibi, bir çok alanda etki ederek yapılması bu güncellemeden sonra daha da önemli hale geldi. Çünkü marka ve isim bilinirliği artıran sektörler ilk sayfada kalma süreleri daha da uzun olacak.

Google AMP kurulan sitelerin, kurmayanlara göre daha da avantajlı olduğunu belirlendi. Adwords reklamları ve Facebook reklamları ile web sitenizin arma performansını daha da artırabilirsiniz.

Unutmayın, Google, en iyi kullanıcı deneyimi sunan web sitelerine her zaman öncelik tanır, web sitenizi sürekli içeriklerle besleyin, Kurumsallık her zaman ön planda yer alsın.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80