0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO da yeni bir güncelleme Google Fred


SEO da yeni bir güncelleme Google Fred

Google Fred güncellemesi ile ilgili, google dan henüz resmi bir açıklama gelmesede web master ve seo uzmanları arama sonuçlarından etkilenen ve değişkenlik gösteren bu durumu Google SEO fred güncellemesi adını verdi.

Google SEO fred Güncellemesi aslında daha çok alınan Backlink ( Link) Kalitesini gösteren bir güncellemedir. Düşük yada spam bağlantı içeren güncelleme ile kaliteli linklerin arasında farklı gözle görünür hale getiren bu güncellemede artık önümüze gelen sitelerden Backlink almamamızı gösteren bir güncellemedir.

Google Fred güncellemesi eskiden beri ara sırada sinyanllerini gösteren bir güncellemeydi. Örneğin, Sizin bir araba kirala web siteniz var ve bir Backlink alacaksınız, çiçek satan bir yerden Link almanız size değer katmayacak, bu eskiden etkilerini pek görmediğimiz bir Linkleme işlemiydi, şuan Google fred ile daha da zayıf bir bağlantı olduğu kanıtlanmış oldu.

Web siteniz google aramalarında dalgalanıyorsa kesinlikle ani çıkışlar yaparak Backlink almaya kalkmayın, yada Backlink ağını tamamen düşürmeyin, rutin SEO çalışmasında kullandığınız çalışmaları uygulayın.

Google SEO fred çalışmasında google dan gelecek resmi açıklamayı bekliyoruz. Gelişmeler konusunda blog dan güncellemeyi takip edebilirsiniz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80