0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO Kriterleri


Web Site sahipleri için SEO Kriterleri ve bir site içinde uyulması gereken başlıca kurallar ;

1. Sitenin Kodlama Dili Arama Motorları tarafından sevilen bir sistem olmasına dikkat edin. örneğin WordPress alt yapısını kullanan bir site ile ASP ile kodlanan bir siteyi karşılaştırdığımızda WorPress olan sitenin daha hızlı ilk sayfaya geldiğini gözlemledik.

2. Sitenin Anahtar Kelime – Başlık – Açıklama gibi Sitenin olmazsa olmaz kriterlerine mutlaka dikkat etmelisiniz. Site içi Linkleme ( Bağlantı Ayarlarını )  eksiksiz yapmanızı öneririz.

3 . Yeni bir site yaptırırken Seçeceğiniz domain ile Google aramalarında çıkmak istediğiniz kelime ile doğru orantıda bir kelime seçmeniz Arama Dünyasında +1 olarak başlamanız demektir. Google EMD Güncellemesinden yararlanmak için SEO için Domain nasıl seçilir bunu bilmelisiniz.

4. Site içinde ve Dışarı dan Bağlantı veya Link alırken kesinlikle Kopya içerik girmemelisiniz, sitenizi Özgün ve Güncel Metinlerle donatın, SEO uyumlu Makale nasıl yazılır Mutlaka öğrenin ve Sitenizde uygulayın.

5.Google ve Diğer Arama Motorlarının site yönetici araçlarını Mutlaka kullanın, sitenizi arama motorları ile uyumlu hale getirmek için, Google da Web master tools aracını Mutlaka kullanmalısınız. XML – RSS araçlarını Kullanarak sitenizin haritasını yönetici araçlarına mutlaka kayıt edin.

6. Sosyal Medya ve SEO = Facebook ve Twitter da siteleriniz için sayfalar açın, Tabi Google Plus ( Google + Sayfası ) da unutmamak gerek.  Açtığınız sayfalarda web sitenizi tanıtan yazılar ve yayınlar yapın.

Netvibes Sosyal Medya araçlarını Kullanarak otomatik yayın yapabilirsiniz. SEO Kriterlerinde başlıca dikkat edilecek Kurallar Bunlar, Ancak Google ve diğer arama Motorları sürekli kendilerini geliştirdikleri için zaman zaman konu ile ilgili daha teknik bilgiler Elit SEO Blog sayfasında paylaşılacaktır.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80