0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO nasıl yapılır?


SEO ( Arama Motoru Optimizazyonu ) Anlamına gelen, ve arama motorlarında yükselmek için Web sitesine yapılan Düzenleme işlemidir.

SEO işlemleri temel olarak iki ana unsurdan oluşur bunlarda kendi içlerinde 3 er guruplar halinde dağılırlar,
Bu iki unsur iç Seo ve dış Seo dur.
İç Seo nedir nasıl yapılır ?
İç Seo Sayfanın yani Web sitesinin optimizasyonu demektir. ve ikinci temel unsur olan dış Seo yapılmadan önce Sayfanın iç Seo ayarlarının yapılmadı gerekir.
İç Seo ayarları Web sitenin başlığı, açıklamaları ve anahtar kelimenin optimize edilmesi ile başlar. Hazır kurulan sistemlerde örneğin wordpress tabanlı bir siteniz varsa bir kaç eklenti ile başlık açıklama anahtar kelime çalışmalarını kolaylıkla ekleyebilirsiniz.
Bir Web sitesi başlık, açıklama, anahtar kelime olmazsa olmaz ayarlardan birisidir. Sayfada kırık linklerin tespit edilmesi 404 hatalarının giderilmesi h1,h2 kodlarının düzeltilmesi Meta tagların uyumluluğu ve sosyal medya link inşası. Nedir sosyal medya link inşası? Sosyal medya Facebook , Twitter , linkedlin gibi Araçların Web sitesi ile bağlantılı çalışmasıdır. Google açıklamalarına göre sosyal medya da yer almayan siteler için gelecekte arama kısmında da yer almayacağını belirtmişti. Bu Yüzden mutlaka Web siteniz ile sosyal medya bağlantılarını ilişkilendirin.
Sayfanın iç SEO  ayarları bittikten sonra dış SEO ya geçebiliriz
Nedir dış SEO ?
Siteler referanslarla Çalışır, gelişir ve yükselirler. Örnek vermek gerekirse bir firmanız var ve iş yapacaksınız, bu işi yapabilmeniz için güçlü bir referans talep ediliyor, siz gidipte kendinizden daha düşük bilinmeyen mahallenin Ücra köşesinde kalmış bir firmanın referans Olmasını mı yoksa herkes Tarafından bilinen kurumsallaşmış markalaşmış bir firmanın referansınımı tercih edersiniz ? İşte aynı şeyleri Web siteniz içinde düşünebilirsiniz sonuçta orasıda sizin sanal iş yeriniz. Web sitenizi arama motorlarında yükseltmek için kaliteli, kurumsal sayfalardan Bağlantı alarak yükselmelisiniz. Sizin Web sayfanızdan daha düşük ve kalitesiz bir yerden link almak size bir şey kazandırmadığı gibi zararlı bir bağlantı sağlamış olursunuz.
Bağlantı ( link ) Alınacak sitenin temel Özellikleri ne Olmalı ?
Kesinlikle domain yaşı önemli ; sizin sitenizden daha küçük domain yalına sahip sitelerden link almayın.
Eskiden pagerank Değeri yüksek sitelerden link almak daha etkiliyken şuan bunun Değeri kalmadı
Artık Google backlink almış sitelerden Bağlantı almak daha etkili bir yöntemdir eğer bulabilirseniz mutlaka kaçırmayın derim,
Kendi sektörünüz ile ilgili sayfalardan Bağlantı almak her zaman daha etkilidir örneğin bir rent a car firmanız var ve link almak eklemek istiyorsunuz, tercih etmeniz gereken siteler rent a car firmaları Olmalı, gidipte boncuk satan bir firmadan link almak pekde işinize yaramaz.
Seo çalışmalarında link eklemek dışında sosyal medya Sayfalarını aktif olarak kullanmanızı öneririz. Ilk sayfaya geldiğinizde Kalıcı olmak için sosyal medya sayfaları en etkili çalışmalardır.
Nofollow ve dofollow link yapısını mutlaka öğrenin, sürekli dofollow link aramak yerine Web siteniz için nofollow linklerde ekleyin.
Aynı hosting de barınan bir çok site yerine farklı iplerde barınan farklı hostinglerde barınan sitelerden tanıtım Yazısı alın. Mutlaka sektörünüzü yada hizmetinizi tanıtan yazılar hazırlayın bunları haber sitelerinde yayınlayın. İçlerinde sayfanıza giden linkler olsun. Mutlaka etkisini görürsünüz.
Bütün bu anlattıklarımız Elit SEO nun bir kriter olarak belirlediği SEO çalışmalarından ibarettir. Eğer bunları yapamam ciddi bir emek ve hazırlık ister derseniz teklif al kısmından teklif alabilirsiniz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80