0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

SEO Programları


SEO Çalışmalarında bir çok firma yada şahıs, SEO Programları ile SEO yaparak sizi ilk sayfaya getirmektedir. Kısa sürede etki gösteren bu çalışma uzun soluklu bir çalışma isteyenler için hayal kırıklığından başka bir şey değildir.  SEO Programlarının çalışma mantığı bir anda aynı yazıyı binlerce forum sitelerine, link sitelerine, paravan bloglara, toplist gibi çöp yığını haline gelmiş sitelere atmaktadır.

Google SEO mantığına göre ; SEO da dikkat edilmesi gerekenler kurallar, özgün olmalısınız, kopya içerik kullanmamalısınız gibi bir çok kriter yer almaktadır. Artık öyle bir sektör haline geldik ki, evet kopya içerik kullanmıyorum,tamamen özgün içerik giriyorum, güncel konulardan araştırmalar yaparak giriyorum, ancak genede ilk sayfalarda yer almıyorum. Doğal olarak bir çok firma arama dizinlerinde ilk sayfada olmayı hedeflemektedir. Bunun için Backlink çalışmaları, sosyal medya çalışmaları vs vs işlemler yaptırıyorlar. Google da haklı olarak içlerinden en iyisini seçip ilk sayfalara getirmeyi hedeflemektedir.  Mesela imla kuralları düzgün girilmiş, domain süresi 3-5 yıl kayıt edilmiş, Whois bilgileri açık, temiz kaliteli içerik girilmiş, kaliteli yerlerden link alınmış siteleri ön planda tutacaktır.

Buraya kadar yazdıklarımız aşağı yukarı google kriterlerine uygun SEO çalışmalarından ibarettir. Fakat SEO programları ile yapılan çalışmalarda, bunların aksine bir çalışma yapılır, Mesela aynı yazıyı binlerce paravan blog sistemlerine göndererek kısa zamanda iyi hit alabilir, anahtar kelimede etkili bir yükselme olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Burada sormanız gereken şey ise, ilk sayfaya gelmek mi, yoksa ilk sayfada kalmak mı istiyorsunuz?

SEO da önemli kural ise mesele ilk sayfaya getirmek değil, ilk sayfada tutabilmek önemli, Bu yüzden Elit SEO, çalışmalarında ilk sayfaya getirmekten ziyade ilk sayfada kalacak şekilde çalışma yapmaktadır. ilk sayfaya getireceğiz diye bir siteye bir anda yüklenmek, backlink kasmak doğru bir eylem değildir.

SEO programı ile çalışma yapmak istiyorum en azından denemek görmek istiyorum diyorsanız The Sick Submitter tarzı bir çok programı kullanabilirsiniz. Fakat Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80