0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Doğal aramalarda ücretsiz olarak önlerde çıktığınız için ekonomiktir.

Google’la Sitenizi İlk Sayfaya Taşıyın

Arama Motoru Optimizasyonu yani ile siteniz Google, Yandex, Bing gibi  arama motorlarında daha kolay bulunsun, aramalarda üst sıralarda çıkın. Üstelik Elit SEO ile Google Aramalarında İlk Sayfaya gelmeden ödeme yapmayın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

  • Arama Motoru optimizasyonu size bir işletmeden daha fazlasını katar, günde binlerce kişi web sitenizi ziyaret eder,
  • Google Aramalarında diğer web sitelerinden daha önde çıkarak daha iyi satışlar daha iyi hizmetler sunabilirsiniz.
  • Elit SEO ile Google Aramalarında % 100 ilk sayfa hatta ilk sıralarda yer alırsınız, SEO Hizmet sözleşmesi ile bunu Garantiliyoruz.
  • Google Arama sonuçlarında Adwords reklamları haricinde çıktığınız için Maliyeti çok düşüktür

böylelikle optimizasyondan en üst düzey verimi alırsınız.

Kurumsal SEO Firmalarını Tercih edin

SEO ciddi bir iştir, ve mutlaka kurumsal destek alınarak yapılmalıdır, iyi bir firma yada SEO Uzmanı sizi zirveye taşırken,kötü ve acemi frelancer çalışanlar sizi ve sektörünüzü zedeleyebilir, Bu yüzden SEO çalışmalarında Kurumsal firmaları tercih edin.

SEO da mutlaka Google Kriterlerine Uyun!

Arama Motoru Optimizasyonu hizmetinde illegal yada hacklink yöntemi ile yapılan ve sitenizi spama uğratan çalışmalar çoktur, Bu yüzden SEO çalışmalarında mutlaka Google in kriterlerine uymalısınız, önemli olan ilk sayfa değil, ilk sayfaya geldiğinde kalıcı olmaktır.

Ücretli Reklamlardan Kurtulun

Doğal arama sonuçlarında çok daha az maliyet ile çıkmak varken Google Adwords reklamlarına yıllarca ödeme yapmak sizi maddi olarak zarara uğratabilir, SEO çalışmalarında bir defa ödeme yaparak sürekli ilk sayfada kalabilirsiniz. Elbette SEO süreklilik isteyen bir çalışmadır, ancak Adwords harcamalarının nerede ise % 30 u kadar ödeme yaparak sürekli ilk sayfada kalırsınız.

SEO da süreklilik kavramı sizi ilk sayfadan ziyade ilk sıralara taşımaya yarar buda Doğal arama sonuçlarında tıklanma oranına etki edecektir.

Sosyal Medya ile Marka ve Bilinirliğinizi Artırın

Unutmayın! Türkiye de bir çok kişinin bildiği marka ve imaj olmuş bir siteler ( N11 – hepsiburada-Gittidiyor – markafoni)  Sosyal Medyanın gücü ve SEO ile bilinirliklerini artırdılar, bu yüzden Sosyal Medya desteği olmayan bir  çalışmada asla başarıyı yakalayamazsınız.

 

En iyi Tasarım ve SEO

Arama Motoru çalışmalarında dünyanın en iyi web sitesini dahi yapsanız Google ve diğer arama motorlarında çıkmadıktan sonra bir işe yaramaz, Bu yüzden Web ve E ticaret sisteminiz kesinlikle SEO uyumlu olmalıdır, iç sayfa ayarları ile bir çok rakiplerinizi geride bırakarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Gerek Kurumsal Web tasarım gerekse E ticaret sisteminde mutlaka iç SEO ayarlarınız tam ve eksiksiz olmalıdır.

#SEO Çalışmalarında kullanabileceğiniz bazı Web Siteleri

#github ( Sürüm Kontrol sistemi ve Blog sayfasından Backlink alabilirsiniz.

#Bloglovin  Google Buzz  Servisi gibi hizmet veren güncel popüler Blog sayfasından hesap açarak web sitenizin tanıtımlarını yapabilirsiniz.

#google sites ( Google Arama Motoruna ait web sitesi hazırlama ve geliştirme sistemidir. Buradan aldığınız Backlinkler Google.com dan gelir.

#Pinterest  ( gelişmiş bir sosyal medya aracından ziyade site imleme aracı olarak kullanabilirsiniz. Özellikle E ticaret siteleri için süper bir platformdur.

#Diigo ( Tumblr tarzı bir blog sayfasıdır. Buradan Kaliteli Backlink ve tanıtım alabilirsiniz.

#Reddit  ( Dünya da en çok kullanılan imleme araçlarından birisidir.

#yahoo flickr  Resim paylaşma platformlarında en çok bilinen Yahoo nun en eski çalışmalarından birisidir. Buradan Web sitenizin tanıtımlarını yaparak bilinirliği artırabilirsiniz.

#Google Play Google Mobil uygulamaların tanıtıldığı sitede yorum yaparak web siteniz için kaliteli bir kaynak elde edersiniz.

Buraya zaman zaman yeni kaynaklar ve çalışmalar eklenecektir.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80