0 232 332 03 80

SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEYİNİZ.

araicon TEKLİF AL

0 232 332 03 80

Web Tasarım ve SEO


Bir SEO çalışmasına başlamadan önce web sitenizi detaylı analizlerle eksi ve artılarını çıkarmalısınız, Domain yaşı,Alexa değeri, Link inşası, Dofollow,Nofollow Linkler, site içi bağlantılar, Meta taglardan tutunda bir çok araştırma sonucunda Dış SEO dediğimiz Reklam alımları, Link eklemeler, Dizinler gibi çalışmalara başlarsınız.

 

Site içi SEO nedir? neden önemlidir?

SEO çalışmalarında Anahtar Kelime,Başlık,Açıklama, gibi en temel kriterlerin bulunması size Artı avantaj sağlar, Bir web sitesinin ne iş yaptığını kısaca google arama motoruna bildirmelisiniz,

Site içinde yapmış olduğunuz işlerle ilgili Mutlaka Belirleyici unsurlar Kullanmalısınız, mesela kalın,italik, ve altı çizili kelimeleri belirtin ki, Google bunun sizin için önemli olduğunu anlasın.

Site içinde kullandığınız resimleri özenle seçin, Resim uzantılarına dahi mutlaka dikkat edin. Düşünün sizin gibi Milyonlarca web sitesi var ve bunlar sizin rakipleriniz, Google Milyonlarca site içerisinden en değerli, en iyi kriterlerle donatılmış olanı ilk sayfaya getirecektir.

Düşünün ; Google bir web sitesinin Register ( Domain Register) tarihini bile kontrol ediyorsa artık neleri kontrol edebildiğini düşünün, Yani 1 yıllık kayıtlı olan adını gelip geçici olarak hesaplarken 5-10 yıl register yapılmış bir alan adına verdiği değer farklıdır.

Elit SEO için SEO çalışmalarında en büyük kriterlerden birisi şüphesiz domain yaşıdır. Google yaşlı domainlere daha iyi değer vermektedir.

Bir web sitesinin dışarıya giden bağlantıları ( Dofollow Linkler – Nofollow Linkler) mutlaka kontrol edilmeli, çok fazla sayıda dofollow link sitenizin sıralamasını mutlaka etkiler, zorunlu Link çıkışlarınızı ( Sosyal Medya Facebook – Twitter ) nofollow olarak değiştirin. Konu ile ilgili Google tarafından hazırlanan nofollow linkler yazısını okumanızı tavsiye ederiz.

Web Tasarım çalışmasına yeni başlayacaklar olanlara altın değerinde bir sır verelim, Dünyanın en iyi tasarımını dahi yapsanız, Google aramalarında çıkmadıktan sonra o siteden bir hayır gelmez. Çöpe atın, yada oturun sitenizin google aramalarında ne durumda olduğunu görün. ve bir an önce önlemler alın.

Google Algoritmaları sürekli geliştiği için, web sitesinin sosyal medya ile bağlantısını, Mobil Teknolojilerle uyumlu olup olmadığını dahi kontrol eder.

Eğer işin içinden çıkamayacak kadar karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, Teklif al kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yorumunu Yaz

ssl banka paypal turkcell vodafone avea visa

NEDEN ELİT SEO?

Kurumsal SEO Hizmetleri ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Elit SEO Çalışmalarında % 100 ilk sayfa Garantisi verir.
SEO çalışmalarında Hiçbir Müşterimizden Şifre Bilgilerini Almıyoruz, Hacklink yöntemleri ile SEO çalışması yapmıyoruz.
Bütün çalışmalarımız SEO Hizmet Sözleşmesi ile Garanti altındadır.


ELİT SEO SERTİFİKALAR

seo sertifikaları

ELİT SEO - OFİS


857 Sokak, Salihağa iş Hanı No 3 Kat : 4 Daire 422

İzmir / KONAK

Email: info@elitseo.com

TEL: 0 232 332 03 80